Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی اکران 14 فیلم جشنواره فجر در سینماهای همدان

اکران 14 فیلم جشنواره فجر در سینماهای همدان

١٤b_150_150_16777215_00_images_sinama3210.jpg فیلم منتخب سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای فلسطین و قدس همدان اکران می شود.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این باره گفت: با توجه به استقبال چشم‌گیر مردم همدان از فیلم‌های جشنواره فجر، رایزنی‌هایی با ستاد برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر انجام و مقرر شد ١١ تا ١٤ فیلم منتخب این دوره از جشنواره، از ١٢ تا ٢٢ بهمن‌ماه همزمان با ایام گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در همدان اکران شود.

هادی فیض‌منش با بیان اینکه روز یکشنبه جلسه هماهنگی این جشنواره در همدان برگزار شده و عملکرد دوره‌های گذشته مورد بررسی قرار گرفت، گفت: امسال هم جشنواره در سینما فلسیطن و قدس همدان برگزار خواهد شد و سانس صبح‌ها، ویژه دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است.

فیض‌منش خاطرنشان کرد: مراسم افتتاحیه این جشنواره در همدان، ساعت ١٠ صبح روز پنجشنبه ١١ بهمن ماه با اکران یکی از فیلم‌های جشنواره در سینما فلسطین برگزار می شود و حضور عموم در این برنامه آزاد و رایگان است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن