برگزیدگان بخش نوجوان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند

b_150_150_16777215_00_images_namayesh111.jpgآرای هیئت داوران بخش نوجوان بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اعلام شد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، اسامی برگزیدگان بخش نوجوان جشنواره بیست و ششم اعلام شد که به شرح زیر است:

کاندیداهای بخش گریم به ترتیب:

1- سهیلا جوادی  از نمایش "عموی عجیب بزرگ کوچیک من"

2- لیلا پریشان و آقای حسین تبریزی از نمایش "پر پر سیمرغ پر"

3- امیرحسین غفاری از نمایش "افسانه ماردوش"

جایزه برگزیده به طراحان گریم نمایش "پرپر سیمرغ  پر" خانم لیلا پریشان و آقای حسین تبریزی اهدا می‌شود.

کاندیداهای بخش موسیقی:

1- فرید نوایی از نمایش "پرپر سیمرغ پر"

2- مهدی فتحی از نمایش "افسانه بایبری"

3- احمد جعفری و علی خاتمی از نمایش "رؤیای کودکانه"

4- امیر و آرش بیات از نمایش "افسانه ماردوش"

در این بخش از آقایان امیر و آرش بیات از نمایش "افسانه ماردوش" تقدیر شد.

جایزه برگزیده در بخش موسیقی به آقایان احمد جعفری و علی خاتمی از نمایش "رویای کودکانه" اهدا شد.

کاندیداهای بخش طراحی صحنه:

1- سهیلا جوادی از نمایش "عموی عجیب بزرگ کوچیکه من"

2- مهدی شرفی از نمایش "افسانه ماردوش"

3- رضا روان از نمایش "افسانه بایبری"

4- سینا ییلاقی از نمایش "پر پر سیمرغ پر"

در این بخش از آقای رضا روان طراح صحنه نمایش افسانه بایبری تقدیر شد.

جایزه برگزیده در بخش طراحی صحنه به آقای مهدی شرفی برای طراحی صحنه نمایش "افسانه ماردوش" اهدا شد.

کاندیداهای بخش طراحی لباس:   

1- رضا عبدالعلی زاده و خانم پریسا قاسمی از نمایش "پر پر سیمرغ پر"

2- سهیلا جوادی از نمایش "عموی عجیب بزرگ کوچیک من"

3- خانم محبوبه سلطانی از نمایش "افسانه ماردوش."

4- خانم نرگس زهرا از نمایش "افسانه بایبری"

در این بخش از نرگس زهرا در نمایش "افسانه بایبری" تقدیر شد.

جایزه برگزیده در بخش طراحی لباس به آقای رضا عبدالعلی زاده و  خانم پریسا قاسمی از نمایش "پرپر سیمرغ پر" اهدا شد.

کاندیداهای بازیگری زن:  

1- بازیگر نقش عمه جان از نمایش "عموی عجیب بزرگ کوچیک من"

2- خانم لیلی حسینی از نمایش "پرپر سیمرغ پر"

3- خانم نیلوفر سیاری از نمایش "رؤیای کودکانه"

در این بخش از پرستش سلطانی از نمایش "افسانه ماردوش" تقدیر شد.

جایزه برگزیده به نیلوفر سیاری از نمایش "رویای کودکانه" اهدا شد.

کاندیداهای بازیگری مرد:

1- آقای جلال کریم زاده از نمایش "افسانه ماردوش"

2- آقای محسن قصری از نمایش "پر پر سیمرغ پر"

4- آقای فرامرز غلامیان از نمایش "بینگ بنگ"

5- آقای شهرام صمدی نیا از نمایش "افسانه بایبری"

در این بخش از محسن قصری از نمایش پر پر سیمرغ پر تقدیر شد.

جایزه برگزیده مشترکاً به آقایان جلال کریم زاده از نمایش "افسانه ماردوش" و شهرام صمدی‌نیا از نمایش "افسانه بایبری" اهدا شد.

کاندیداهای کارگردانی:

1- رضا عبدالعلی زاده کارگردان نمایش "پر پر سیمرغ پر"

2-  محمد جهان‌پا  کارگردان نمایش "افسانه ماردوش"

3-  رضا روان کارگردان نمایش "افسانه بایبری"

4- سیروس سپهری کارگردان نمایش "رؤیای کودکانه"

در این بخش از سیروس سپهری کارگردان نمایش "رؤیای کودکانه" تقدیر شد.

جایزه برگزیده به محمد جهان‌پا کارگردان نمایش "افسانه ماردوش" اهدا شد.

کاندیداهای متن:

1- گیتا داوودی نویسنده نمایشنامه "عموی عجیب بزرگ کوچیک من"

2- منوچهر اکبرلو نویسنده نمایشنامه "افسانه ماردوش"

3- بهرام جلالی پور نویسنده نمایش نامه "پرپر سیمرغ پر"

4- سیروس سپهری نویسنده نمایش نامه "رویای کودکانه"

در این بخش از آقای منوچهر اکبرلو نویسنده نمایشنامه "افسانه ماردوش" تقدیر شد.

جایزه برگزیده به سیروس سپهری نویسنده نمایشنامه "رویای کودکانه" اهدا شد.

همچنین جایزه ویژه شورای داوران بخش نوجوان این جشنواره تعلق می گیرد به نمایش (به مرور زمان) از شهرستان خارک.

داوران این بخش هما جدی کار، آقای داوود کیانیان و حسین صفی بودند.