Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی همایش ۱۰ هزار نفری بسیجیان در همدان برگزار شد

همایش ۱۰ هزار نفری بسیجیان در همدان برگزار شد

b_150_150_16777215_00_images_basij22222.jpgهمایش ۱۰ هزار نفری بسیجیان همدان با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران در سالن انقلاب این شهر برگزار شد.

به گزارش "همدان نیوز"، فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان در این آیین گفت: نقش آفرینی مردم استان همدان در تاریخ معاصر و در دوران انقلاب با افتخار در جهان یاد می شود و یکی از رهبران مشروطه متعلق به این استان است.

سردار مظاهر مجیدی افزود: شهید مفتح، قدوسی و آیت الله مدنی از همدان برخواسته اند و علاوه بر این، شهر همدان در دوران هشت ساله دفاع مقدس نقش پشتیبانی کننده جبهه دفاع را عهده دار بود.

فرمانده سپاه استان همدان گفت: در جریان جنگ تحمیلی ۳۰۰ حمله هوایی به همدان شد ولی مردم این استان با جان، مال، غیرت دینی و حضور سیاسی در برابر تهاجم دشمن ایستادند.

سردار مجیدی اضافه کرد: هشت هزار شهید، ۱۷ هزار جانباز و یک هزار آزاده در کارنامه همدان ثبت شده و در دهه چهارم انقلاب مردم این استان با حضور در تمامی عرصه ها و تحمل فشارهای اقتصادی نجابت خود را به نمایش گذاشتند.

وی بیان کرد: همدان نماد هماهنگی بین مسئولان با دستگاه اجرایی، قضایی و نیروهای مسلح بوده و با وفاق و همدلی در راستای پیشرفت و عدالت گام های موثر برداشته است.

فرمانده سپاه استان همدان گفت: در انجام طرح های محرومیت زدایی همدان یک هزار و ۴۰ پروژه انتخاب کرد اما یک هزار ۶۰ طرح را به سرانجام رساند.

وی با ببان اینکه ۳۲ عنوان طرح عمرانی امسال اجرا شده ادامه داد: طرح های بهداشتی، فضای آموزشی و ورزشی، انتقال آب آشامیدنی، احداث منبع ذخیره آب و ساماندهی گلزار شهدا از جمله طرح های صورت گرفته است.

سردار مجیدی اظهار داشت: سهم همدان از صندوق های قرض الحسنه ایجاد ۵۹۷ صندوق بود که ۵۷۰ صندوق در راستای اشتغال راه اندازی شد./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن