Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی برگزاری هفته فیلم و عکس در همدان

برگزاری هفته فیلم و عکس در همدان

b_150_150_16777215_00_images_ershad111.jpg

پنجمین هفته فیلم و عکس همدان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و انجمن سینمای جوانان همدان با اجرای برنامه‌های مختلف در حوزه فیلم و عکس برگزار می شود.

به گزارش "همدان نیوز"، نمایش و برگزاری جلسات پرسش و پاسخ فیلم‌ها و تولیدات انجمن سینمای جوانان همدان، نمایشگاه گروهی عکس ویژه اعضای کانون عکس همدان تحت عنوان مهر هنر و همچنین ورکشاپ های تخصصی فیلمنامه و عکاسی از جمله برنامه‌های هفته فیلم و عکس همدان خواهد بود.
مراسم گشایش نمایشگاه عکس مهر هنر با موضوع آزاد روز پنج شنبه 3 بهمن ماه ساعت 16در گالری استاد زنگنه مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی با حضور مدیران فرهنگی و هنرمندان شهر همدان برگزار می شود.
از دیگر برنامه‌های هفته فیلم و عکس همدان ورکشاپ تخصصی «عکس 360 درجه » است که روزهای 2 و 3 بهمن ‌ماه از ساعت 16 در محل سالن پلاتوی مجتمع شهید آوینی با تدریس مصطفی اسدبیگی اجرایی می‌شود.
برگزاری کارگاه تخصصی فیلمنامه نیز از برنامه های این هفته فرهنگی است که 1 و 2 بهمن از ساعت 9 تا 13 در سالن کنفرانس این مجتمع برگزارمی شود وبه شرکت کنند گان در ورکشاپ فیلمنامه و عکس گواهی حضور اهدا خواهد شد.
بر اساس پیش‌بینی انجام شده مراسم اختتامیه این برنامه روز پنج شنبه 3 بهمن ماه ساعت 15 در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی برگزار خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن