Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی تشییع 4 شهید گمنام همزمان با ایام فاطمیه در همدان

تشییع 4 شهید گمنام همزمان با ایام فاطمیه در همدان

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان، گفت: همزمان با ایام فاطمیه ۴ شهید گمنام مهمان استان هستند که در چهار نقطه مشخص شده تدفین خواهند شد.

به گزارش "همدان نیوز"، سردار مهدی ظفری با بیان اینکه همزمان با ایام فاطمیه دوم  4 شهید گمنام مهمان استان هستند که در چهار نقطه مشخص شده تدفین خواهند شد اظهار داشت:مراسم روز ششم دی همزمان با سالگرد شهادت حضرت زهرا(س) در میدان امام خمینی(ره) همدان برگزار خواهد شد.

ظفری با بیان اینکه 300 شهید گمنام همزمان در سراسر کشور و در سالگرد شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تشیع می شوند، بیان کرد: در همدان نیز از این برکت بی بهره نیستیم و چهار شهید در چهار منطقه از جمله شهرستان رزن، اداره کل آموزش و پرورش، کوی خضر و دانشگاه فرهنگیان تشیع و تدفین خواهند شد.

وی افزود: شهرستان رزن یکی از مناطق چهارگانه تدفین این عزیزان است که در این شهرستان پارکی به وسعت 2 هکتار برای این اقدام اختصاص داده شده تا محلی برای برگزاری مراسمات معنوی و ویژه مردم باشد.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه 72 ساعت قبل از مراسم این شهدا در تمام شهرستان های استان مهمان خواهند بود و تشیع می شود افزود: مراسم سخنرانی و گرامیداشت یاد این عزیزان نیز در حسینیه امام(ره) برگزار خواهد شد./ تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن