Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی افزایش سهمیه جذب معلم در همدان به ۲ هزار و ۱۰۰

افزایش سهمیه جذب معلم در همدان به ۲ هزار و ۱۰۰

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: سهمیه جذب معلم در سال ۱۴۰۲ برای استان همدان ۷۰۰ نفر بود که با پیگیری استاندار این استان به ۲ هزار و ۱۰۰ نفر افزایش یافت.

به گزارش "همدان نیوز"، حمیدرضا حاجی‌بابایی افزود: استان همدان تعداد قابل توجهی معلم و نیروی آموزشی نیاز دارد که این تعداد نیرو در سال جاری از طریق برگزاری آزمون استخدامی و همچنین دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش استان خواهند شد.

حاجی‌بابایی تصریح کرد: در شرایط کنونی که دشمن از همه ابزارها برای هجمه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می‌کند، امید آفرینی برای مردم و جامعه مهمترین اولویت رسانه‌ها و روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی محور کلیدی و اساسی برای ادارات کل است، تاکید کرد: این عنصر کلیدی و اساسی در بیان آنچه اتفاق افتاده و آنچه از بیرون اتفاق می‌افتد، نقش موثری دارد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: پروژه‌های شاخصی در سطح استان همدان در حال اجرا است که با بهره برداری از آن موجی از تحولات در استان رقم می‌خورد.

وی افزود: ساخت ۱۵ هزار واحد مسکونی برای محرومان، احداث بیمارستان یک هزار تخت‌خوابی، راه‌اندازی تراموا(واگن برقی) در شهر همدان و آبرسانی به روستاهای محروم از مهمترین پروژه‌های عمرانی است.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه ساخت واحد مسکونی برای مردم مهمترین اولویت مسوولان استان است، گفت: برخی از کارخانه‌های استان جهت ساخت واحد مسکونی برای کارگران مستاجر خود، پیش قدم شده اند.

وی تصریح کرد: همدان به عنوان شاهراه ریلی غرب کشور نقش ارزشمندی در ترانزیت ریلی و توسعه اقتصادی از طریق قطار با کشورهای همسایه دارد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: ۱۱ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در یکی از مناطق زیبای شهر همدان برای متقاضیان ساخته می‌شود که همین موضوع باعث شد رئیس جمهور در جلسه هیات دولت از مسولان استان همدان قدردانی کند.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن