Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث آشکارسازی 70 نقطه پرتصادف در استان همدان

آشکارسازی 70 نقطه پرتصادف در استان همدان

b_150_150_16777215_00_images_tasadof.famenin.jpgمعاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از آشکارسازی و شناسایی 70 نقطه پرتصادف در استان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، حمید پرورشی خرم با بیان اینکه 106 نقطه در استان به عنوان محل هایی که تصادف در آن ها اتفاق می افتد شناسایی شده است، یادآور شد: کارگروهی در وزارت راه و شهرسازی تشکیل شد و نقاط پرتصادف شناخته شدند که بر این اساس 70 نقطه در همدان پر تصادف است.

وی افزود: تاکنون 17 مورد از این نقاط شناسایی شده رفع و 5 مورد نیز در دست اقدام است.

پرورشی خرم ادامه داد: همچنین علاوه بر نقاط یاد شده از طریق انعقاد قرارداد با پیمانکار، اصلاح طرح هندسی برای 9 نقطه نیز درحال انجام  است .

معاون راهداری اداره کل راهداری استان همدان با تأکید بر اینکه در سایر نقاطی که احتمال تصادف در آنها متصور بوده اقداماتی انجام شده است، تصریح کرد: 661 عدد ایمن سازی کم هزینه سرگاردریل ها،40 مورد اصلاح پیچ خطرناک، 48 مورد اصلاح تقاطع، 98 مورد اصلاح و احداث دوربرگردان و پارکینگ و سرعتکاه و یکصد دستگاه احداث،تعمیر و نگهداری و تعریض پل ها در زمینه ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان در دستور کار قرار گرفته است.

این مسئول ابراز داشت: همچنین 178 هزارو 426 مترمکعب اصلاح شیب شیروانی در 233 کیلومتر و 140 هزار و 849 مترمکعب ترانشه برداری در 110 کیلومتر از راه های ارتباطی استان انجام شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن