Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث دام دختر دانشجو برای هم‌اتاقی‌اش در همدان

دام دختر دانشجو برای هم‌اتاقی‌اش در همدان

b_150_150_16777215_00_images_dastgahe_pos.jpgرئیس پلیس فتا استان همدان از دستگیری دختر دانشجو به دلیل سرقت از حساب بانکی هم‌اتاقی‌اش خبر داد.

 

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ فیروز سرخوش نهاد اظهار داشت: یک دختر دانشجو با مراجعه به پلیس فتا خبر از سرقت 20 میلیون ریالی از حساب بانکی اش می دهد.

وی اضافه کرد: پس از بررسی های کارشناسانه سارق اینترنتی شناسایی و توسط عوامل پلیس دستگیر شده و به پلیس فتا منتقل می شود.

رئیس پلیس فتا همدان بیان کرد: پس از مواجهه شاکیه و متهم مشخص می شود که سارق هم اتاقی این دختر است هر چند متهم هر گونه سرقت را انکار کرد.

سرهنگ سرخوش نهاد با بیان اینکه متهم پس از مشاهده مستندات به جرم خود اعتراف کرد، ادامه داد: پس از تحقیقات تکمیلی مشخص شد که این دانشجو برای خرید روزمره کارت عابربانک خود را در اختیار دوست و هم اتاقی اش قرار داده است.

وی اضافه کرد: هم اتاقی این دانشجو از اعتماد وی سوء استفاده کرده و اقدام به فعال کردن رمز دوم عابر بانک و جابجایی 20 میلیون ریال از حساب وی در یک فرصت مناسب می کند.

رئیس پلیس فتا گفت: این دختر بر این باور بود که نقشه خود را حساب شده و حرفه ای انجام داده و هیچوقت شناسایی نمی شود اما در دام پلیس افتاد.

سرهنگ سرخوش نهاد از شهروندان خواست رمز کارت عابربانک خود را در در اختیار هیچکس قرار ندهند همچنین از نوشتن رمز بر روی کارت یا روی کاغذ و قرار دادن آن به همراه کارت در کیف جیبی خودداری کنند./ایرنا

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن