Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث پرونده زن قاتل ملایری به دستگاه قضایی ارسال شد

پرونده زن قاتل ملایری به دستگاه قضایی ارسال شد

b_150_150_16777215_00_images_ghezavat785.jpgفرمانده انتظامی شهرستان ملایر با بیان اینکه زن ملایری ۴ نفر را به قتل رسانده است، گفت: پرونده این متهم  به دستگاه قضایی ارسال شده است.

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ محمدباقرسلگی با بیان اینکه متهم اعتراف کرده است که با تهیه قرص سیانور ۴ نفر را به قتل رسانده است، اظهار کرد: متهم الف_ق،۳۷ ساله که مادر یک پسر دیگر هم است اعتراف کرده چون ۴ نفر مقتول در زمان بیماری پسر یک ساله‌ام در انتقال آن به بیمارستان و روند درمانش کوتاهی کردند از نظر من این افراد عاملان اصلی مرگ پسرم محسوب می‌شدند بنابراین تصمیم به قتل آنها گرفتم.

وی با بیان اینکه متهمه همسر و زن برادر باردار خود را به قتل رسانده است، افزود: دوست این خانم قصد برداشتن قرص ژلوفن از کیف متهم را داشته که اشتباهی سیانور را برمی دارد و با خوردن آن دچار مسمومیت و مرگ می شود.

سلگی با بیان اینکه انگیزه مالی نیز در این قتل دخیل بوده است، عنوان کرد: فرضیه خودکشی مقتولان این پرونده به خاطر عذاب وجدان ناشی در تأخیر بیماری پسر یک ساله رد شده است.

فرمانده انتظامی ملایر با بیان اینکه پرونده به دستگاه قضایی ارسال شده است، اضافه کرد: مستندات و اعترافات متهم جمع آوری شده و ۲۰ روز دیگر جلسه دادگاه برگزار خواهد شد و متهمه اکنون در زندان ملایر بازداشت است./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن