Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث کشف ۱۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از مزارع ملایر

کشف ۱۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از مزارع ملایر

b_150_150_16777215_00_images_Sardaramiri4.jpg

فرمانده انتظامي استان همدان از کشف 140 هزار ليتر سوخت قاچاق در شهرستان ملایر خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سردار سلمان امیری در تشریح این خبر گفت: در راستاي مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده هاي نفتي ماموران انتظامی شهرستان ملایر با انجام کار فني و تخصصي از فعاليت قاچاقچيان سوخت در مزرعه اي خارج از این شهرستان مطلع شدند.
وي افزود: در بررسي دقيق موضوع مشخص شد، متهمان ابتدا نفت کوره را از پالايشگاه بارگيري کرده و با انتقال به مزرعه اي در خارج از شهر ملاير و با استفاده از ابزار و ادوات مخصوص، اقدام به برداشت مقدار زيادي از سوخت مورد نظر و جايگزين کردن آن با ضايعات پتروشيمي مي کنند.
سردار امیری بیان کرد: تيم هايي از پليس آگاهي، اطلاعات و ماموران انتظامي به همراه کارشناسان شرکت نفت در بازديد از اين مزرعه، 140 هزار ليتر نفت کوره قاچاق را کشف و 2 دستگاه خودرو تريلر نفتکش و 3 تانکر ثابت را توقيف کردند.
فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به دستگيري 4 متهم در اين عمليات، افزود: پرونده در این خصوص تکمیل و به مرجع قضائی ارسال شد.
این مقام ارشد انتظامی با بيان اين که قاچاق از عوامل مهمي است که ضربه هاي جبران ناپذيري به اقتصاد كشور وارد مي كند، گفت: نيروي انتظامي با اقتدار با قاچاقچيان و متخلفان در اين حوزه برخورد خواهد كرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن