Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث تصادفات در همدان جان پنج نفر را گرفت

تصادفات در همدان جان پنج نفر را گرفت

سرپرست پلیس راه استان همدان گفت: پنج نفر در پنج سانحه جاده‌ای این استان از ابتدای هفته جاری تاکنون در محورهای ارتباطی استان جان باختند.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سرهنگ غلامعلی همایی اظهار داشت: ۵۳ درصد از متوفیان سوانح جاده ای تعطیلات اخیر در سر صحنه و ۴۷ درصد در بیمارستان جان خود را از دست دادند.

وی اضافه کرد: ۷۲ درصد سوانح فوتی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ شب و ۲۸ درصد از ۲۴ تا ۱۲ ظهر رخ داده است و بیشترین میزان تصادفات جاده ای با ۲۸ درصد مربوط به ساعت ۱۶ تا ۲۰ است.

سرپرست پلیس راه استان همدان خاطرنشان کرد: ۴۸ درصد سوانح فوتی این استان در هفته جاری به علت بی توجهی به جلو، ۲۱ درصد ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه و ۳۱ درصد به علت سایر موارد و تخلفات رخ داده است.

سرهنگ همایی ادامه داد: ۴۹ درصد سوانح فوتی در راه های اصلی، ۳۳ درصد راه فرعی و ۱۸ درصد در راه روستایی اتفاق افتاده است و ۷۱ درصد سوانح مربوط به خودروی سواری، ۱۴ درصد وانت و مابقی سایر وسایل نقلیه بوده است.

وی بیان کرد: میزان سوانح جرحی استان همدان در تعطیلات هفته اخیر ۲۹ فقره با ۳۵ مجروح و تصادفات خسارتی ۲۸ فقره بوده است.

سرهنگ همایی تصریح کرد: سه میلیون و ۷۳۸ هزار نفر از ابتدای هفته جاری تا روز گذشته از مسیرهای این استان تردد کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۱ درصد افزایش داشته است./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن