Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث جریمه 230 موتور سوار متخلف در همدان

جریمه 230 موتور سوار متخلف در همدان

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از جریمه ۲۳۰ موتورسوار متخلف از پنجشنبه گذشته تاکنون در این شهرستان خبر داد و گفت: تخلف این موتورسواران ورود به پیاده راه یا پارک کردن موتورسیکلت در این معابر است.

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ فرخ جمالی بیان کرد: جریمه ورود به پیاده راه ۱۰۵ هزار تومان است همچنین ۶۵ هزار تومان نیز جریمه برای موتورسواران بدون کلاه ایمنی در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: ورود، توقف و تردد وسایل نقلیه از پیاده راه ممنوع بوده و پلیس از پنجشنبه گذشته طرح برخورد با وسائط نقلیه متخلف را به اجرا درآورده است.

سرهنگ جمالی افزود: برخی از موتورسواران به ویژه شب هنگام و زمان آغاز فعالیت بساط گستران، از کوچه های متناهی به پیاده راه بوعلی و اکباتان وارد این خیابان ها شده و به علت تردد با سرعت بالا زمینه ساز نارضایتی خانواده ها و عابران می شوند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان درباره ورود خودرو به پیاده راه اکباتان نیز گفت: به دنبال تبدیل شدن خیابان اکباتان به پیاده راه و انتقال ایستگاه های تاکسی به خیابان باباطاهر، شلوغی این خیابان سبب نارضایتی و گلایه مندی کسبه خیابان باباطاهر شد.

سرهنگ جمالی با بیان اینکه برای رفع این مشکل مقرر شد که تعدادی «ون» در پیاده راه اکباتان مستقر شود احتمال داد با توجه به مسدود شدن خیابان فرعی آهن فروشان حاشیه تپه هگمتانه و جایگزین شدن راسته دباغ خانه، از این پس ایستگاه «ون» نیز به بلوار الوند انتقال یابد./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن