Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث آتش زدن ۲ خودرو گران قیمت در همدان به علت اختلاف مالی

آتش زدن ۲ خودرو گران قیمت در همدان به علت اختلاف مالی

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: عامل حریق عمدی ۲ دستگاه خودرو گران قیمت به علت اختلاف مالی در همدان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" هادی نجفی صالح" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام ۲ مورد آتش سوزی خودرو در یکی از مناطق شهر همدان در ساعات ابتدایی صبح، ماموران کلانتری ۱۱ شکریه در محل حاضر و با توجه به ظواهر امر و عمدی بودن این حریق شناسایی عاملان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با بکارگیری شگردهای پلیسی و با تصاویر به دست آمده از دوربین های مدار بسته کوچه محل حادثه، شخصی که هراسان با یک دستگاه خودرو پژو فرار می کرد شناسایی و پس از استعلام مشخص شد، شماره متعلق به یک دستگاه پراید است.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان با بیان اینکه ارزش این خودرو ها ۱۰۰ میلیارد ریال است ادامه داد: با شروع تحقیقات پلیسی و استعلام های مختلف، آدرس متعلق به خودرو پژو کشف و این شخص در منزلش دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ نجفی صالح اضافه کرد: متهم در تحقیقات فنی، به آتش زد عمدی ۲ دستگاه خودرو به دلیل اختلاف مالی اعتراف کرد و با تشکیل پرونده و به جرم آتش سوزی عمدی و همچنین جعل پلاک روانه زندان شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن