Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی هزار و 185 مددجوی همدانی سر کار رفتند

هزار و 185 مددجوی همدانی سر کار رفتند

b_150_150_16777215_00_images_shoghl9745.jpgمعاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گفت: هزار و ۱۸۵ شغل در شش‌ماهه نخست سال ۹۷ با هزینه ۱۹ میلیارد و ۱۴۸ میلیون تومان برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان همدان ایجادشده است.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان همدان، شهرام عابدی با بیان اینکه جذب تسهیلات منابع بانکی و داخلی، نظارت بر طرح‌ها، حرفه‌آموزی مددجویان و کاریابی از فعالیت‌های این نهاد است، گفت: در شش‌ماهه نخست سال ۹۷ هزار و ۱۸۵ شغل برای مددجویان تحت حمایت ایجادشده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان در ادامه با اشاره به اینکه در این زمینه ۱۹ میلیارد و ۱۴۸ میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است، گفت: ۱۴ میلیارد تومان از منابع بانکی و پنج میلیارد تومان از منابع داخلی بوده است.

وی همچنین بابیان اینکه بیشترین فرصت‌های شغلی مددجویان در استان در زمینه‌های خدماتی و دامداری بوده است، گفت: از ابتدای سال ۲۵ هزار مورد نظارت از طرح‌ها توسط متخصصان کمیته امداد استان همدان صورت گرفته است که منجر به ارائه نظرات تخصصی و پایداری شغل‌ها شده است.

عابدی همچنین ادامه داد: ۴۴۱ مورد از اشتغال ایجادشده در شهرها و ۷۴۴ مورد نیز در روستاها بوده است، گفت: بیشتر آموزش‌های ارائه‌شده به مددجویان درزمینهٔ رشته‌های خدماتی بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان گفت: سه هزار و ۸۳۶ مورد آموزش نیز به مددجویان در نیمه نخست امسال ارائه‌شده است که در این زمینه ۴۸۰ میلیون تومان پرداخت‌شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن