Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی خرید 122 مسکن شهری برای مددجویان همدانی

خرید 122 مسکن شهری برای مددجویان همدانی

b_150_150_16777215_00_images_maskan58.jpgمدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان گفت: ۷۸ مسکن شهری با کمک‌های معوض و ۴۴ مسکن با کمک‌های بلاعوض برای مددجویان تحت حمایت خریداری‌شده است.

به گزارش "همدان نیوز"، محمود فیضی با اشاره به اینکه در ۱۱ ماهه امسال ۷۸ مسکن شهری با کمک‌های معوض ساخته‌شده است، گفت: در این زمینه چهار میلیارد و ۲۷۴ میلیون تومان هزینه شده است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان در ادامه بابیان اینکه ۴۴ واحد مسکونی نیز با وام‌های بلاعوض خریداری‌شده است، گفت: سه میلیارد و ۱۹۷ میلیون تومان نیز هزینه در برداشته است.

فیضی همچنین با اشاره به اینکه ۱۰ واحد مسکن نیمه‌تمام روستایی نیز با هزینه ۴۹ میلیون تومان به پایان رسیده است، گفت: هفت واحد مسکونی در مناطق غیر محروم و سه واحد در مناطق محروم روستایی بوده که کلید آن به مددجویان تحویل داده‌شده است.

وی گفت: اتمام ۱۷ مسکن نیمه‌تمام شهری با هزینه ۴۰ میلیون تومان نیز از دیگر خدمات حوزه مسکن بوده است که در ۱۱ ماهه سال ۹۷ به مددجویان تحت حمایت که نیاز به سقفی برای آرامش داشته‌اند فراهم‌شده است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد همدان در پایان با اشاره به اینکه هزینه‌های ساخت این مسکن‌ها از صدقات، زکات، تسهیلات صندوق امداد ولایت، اعتبارات دولتی، کمک‌های مبتنی بر نیاز، تسهیلات بانکی و آورده مددجویان تهیه می‌شود، گفت: ۱۱۵ میلیون تومان نیز برای بهسازی سرویس‌های بهداشتی در سراسر استان هزینه شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن