Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی هزینه تصادفات روی دست اورژانس بیمارستان‌ها

هزینه تصادفات روی دست اورژانس بیمارستان‌ها

در پنجمین روز از نوروز 98، رb_150_150_16777215_00_images_news_news1_mosavi_bahar.jpgئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان و مسئول گروه بازرسی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استانداری همدان به اتفاق جمعی از مدیران حوزه درمان از بخش‌های مختلف مرکز آموزشی درمانی بعثت بازدید کردند.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، حبیب‌اله موسوی بهار در پنجمین روز از سال 98 از بخش‌های اورژانس بستری، اورژانس اطفال و دیالیز در مرکز آموزشی درمانی بعثت بازدید کرده و نحوه ارائه خدمات در این مرکز را مورد ارزیابی قرار داد.

وی همچنین در این بازدید از بیماران بستری و همراهان آنها از نحوه ارائه خدمات جویا شد.

رئیس دانشگاه در ادامه با همراهی مدیریت این مرکز شیفت‌های حضور کادر درمان به ویژه بخش پرستاری را مورد بررسی قرار داد.

وی در بازدید از بخش اورژانس این مرکز با ابراز نگرانی از برخی رفتارهای ترافیکی پرخطر عنوان کرد: متأسفانه بخش اورژانس این مرکز طی سالهای اخیر 5 برابر توسعه داشته که به دلیل افزایش ظرفیت پذیرش مصدومین ترافیکی بوده و این اسباب نگرانی از رفتارهای کنترل نشده ترافیکی برخی افراد است.

موسوی بهار با بیان اینکه حوادث ترافیکی مهمترین بخش هزینه‌های اورژانس را به خود اختصاص داده است گفت: بسیاری از ابزار و تجهیزاتی که در این شرایط اقتصادی خریداری می‌شود در پاسخگویی به نیاز بخش‌هایی صرف می‌شود که مستقیم یا غیرمستقیم با سوانح ترافیکی در ارتباط هستند در حالی که بسیاری از این مسائل و مشکلات با مراقبت و حفظ اصول ایمنی قابل کنترل است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن