Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی توزیع بیش از چهار هزار تن کالا در همدان

توزیع بیش از چهار هزار تن کالا در همدان

b_150_150_16777215_00_images_kala111.jpgمدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی همدان گفت: این سازمان در طول ماه مبارک رمضان و در قالب طرح ضیافت چهار هزار و ۸۸۰ تن انواع کالاهای ضروری را بین مصرف کنندگان در این استان توزیع کرده است.

به گزارش "همدان نیوز"، احد ظفری اظهار داشت: این میزان کالا شامل چهار هزار و ۸۰۰ تن شکر، ۴۰ تن گوشت قرمز و ۴۰ تن گوشت مرغ منجمد بوده است.

وی با بیان اینکه ۳۵۲ تن برنج نیز به دلیل نداشتن متقاضی توزیع نشده است اضافه کرد: ۸۰ تن گوشت قرمز و ۴۰ تن گوشت سفید منجمد نیز در حال توزیع است.

ظفری گفت: سازمان جهاد کشاورزی همدان برای طرح ضیافت انواع کالاهای اساسی را تهیه و در اختیار عرضه کنندگان قرار داده است و بقیه کالاها نیز به منظور طرح تعادل بخشی قیمت‌ها در بین مصرف کنندگان با نرخ دولتی در حال توزیع است.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی همدان یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون میزان کالاهای توزیع شده در این استان به بیش از هفت هزار تُن رسیده است.

ظفری گفت: این میزان کالا به نرخ دولتی در تمام فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی مصرف و برخی واحدهای صنفی حاشیه شهرهای مورد تأیید ستاد تنظیم بازار توزیع شده است.

وی ادامه داد: همچنین هفته گذشته اولین محموله ریلی به میزان ۱۰۰ هزار تن از بندرامام خمینی (ره) مستقیم وارد راه آهن همدان شده است و هفته آینده نیز دومین محموله ریلی وارد استان می‌شود که مشکلات ماشین آلات مرتفع می‌شود./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن