Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی میوه عید 99 ارزان تر از سال قبل می شود

میوه عید 99 ارزان تر از سال قبل می شود

b_150_150_16777215_00_images_sib.porteghal25.jpg

رئیس اتحادیه میوه وتره بار همدان با تاکید بر فراوانی میوه، گفت: قیمت میوه شب عید امسال ارزانتر از سال گذشته خواهد بود.

به گزارش "همدان نیوز"، رضا البرزی اظهار داشت: مباشران در حال خرید و انبار کردن سیب و پرتقال مورد نیاز مردم در شب عید هستند.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه امسال در زمینه سیب و پرتقال هیچ گونه کمبودی وجود نداشت و به فراوانی در بازار موجود است، ابراز کرد: مباشران در حال خرید و ذخیره سازی میوه‌های پاییزی برای توزیع در روزهای پایانی سال هستند.
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با بیان اینکه میوه‌های امسال نسبت به پارسال از کیفیت بالاتری برخوردار است، تصریح کرد: قیمت‌ها نیز نسبت به سال گذشته ارزانتر خواهد بود.
البرزی با بیان اینکه میوه‌هایی که به صورت دولتی و در غرفه‌های مشخص عرضه می‌شود بسیار با کیفیت و 10 تا 15 درصد ارزانتر از قیمت سطح بازار است، عنوان کرد: هدف تنظیم بازار تعدیل قیمت و جلوگیری از گرانفروشی است.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 35 غرفه در نقاط مختلف شهر اقدام به توزیع میوه دولتی کردند، تصریح کرد: امسال نیز به همین روال خواهد بود.
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با تاکید بر اینکه میوه دولتی فقط در غرفه‌های شناسنامه دار توزیع می‌شود، ابراز کرد: این میوه به هیچ عنوان توسط وانت بارها عرضه نمی‌شود./ تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن