Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی بیش از ۷۵۰ هزار همدانی تحت پوشش بیمه تأمین‌اجتماعی هستند

بیش از ۷۵۰ هزار همدانی تحت پوشش بیمه تأمین‌اجتماعی هستند

b_150_150_16777215_00_images_taminejtema.jpg

مدیر کل تامین اجتماعی استان همدان به منظور اطلاع رسانی اقدامات وعملکرد سازمان در حوزه الکترونیکی کردن و ارائه غیرحضوری خدمات، 6 مرداد پاسخگوی سوالات مردمی دربرنامه دریچه صدای مرکز همدان بود.

به گزارش "همدان‌نیوز"، اسمعیل نبوی با اشاره به اینکه بیش از 270 هزار نفر از جمعیت شهری و روستائی استان همدان به عنوان بیمه شده اصلی تحت پوشش این سازمان هستند، گفت: این افراد با احتساب افراد تحت تکفل 45 درصد جمعیت استان را شامل می شوند که بیش از 750 هزار نفر از این سازمان خدمات بیمه ای دریافت می کنند .
مدیرکل تامین اجتماعی استان همدان افزود: تنوع ارائه خدمات سازمان تامین اجتماعی درقالب تعهدات بلند وکوتاه مدت متنوع است و هرفردی می تواند با توجه به درخواست خود یکی از انواع بیمه پردازی را انتخاب کند.
وی درمورد بیمه رانندگان و قالیبافان نیز گفت: دراین نوع بیمه پردازی ها 20 درصد حق بیمه متعلقه را دولت به سازمان تامین اجتماعی پرداخت می کند و خود بیمه شده نیز صرفاً 7 درصد حق بیمه را کماکان همانند روال گذشته پرداخت می کند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان همدان افزود: سازمان تامین اجتماعی به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی وجلوگیری از حضور غیرضروری بیمه شدگان درمحل شعب و کارگزاری های این سازمان اقدام به بسترسازی خدمات غیرحضوری والکترونیکی کرده است که شماره گیری از طریق تلفن همراه با کد دستوری #1420*4* و پنج روش دیگر از جمله این اقدامات است که بیمه شدگان ومراکز طرف قرارداد می توانند از استحقاق درمان مطلع شوند.
نبوی به بیمه شدگان محترم این سازمان توصیه کرد: اگر امور ضروری ندارند از مراجعه به شعب این سازمان وکارگزارهای تابعه خودداری کنند و از خدمات غیر حضوری که درسایت این اداره کل به نشانی www.hamedan.tamin.ir  وجود دارد و بارگذاری شده استفاده کنند و اگرچنانچه سوال و پرسشی بود می توانند از طریق شماره تلفن 1420 با کارشناسان این سازمان مطرح و پاسخ مربوطه را دریافت کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن