Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی تشکیل ۱۲ هزار پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی همدان

تشکیل ۱۲ هزار پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی همدان

b_150_150_16777215_00_images_tazirat111.jpg

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از تشکیل ۱۲ هزار و ۶۱۷ فقره پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی استان همدان طی ۹ ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، داریوش جودکی عنوان کرد: در راستای کمک به ثبات اقتصادی و جلوگیری از سود جویی زیاده خواهان و باتوجه به وظیفه ذاتی تعزیرات حکومتی مبنی بر رسیدگی و صدور احکام متقن طی ۹ ماهه نخست امسال تعداد ۱۲ هزار و ۶۱۷  فقره پرونده در تعزیرات حکومتی استان همدان تشکیل شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان افزود: این پرونده ها شامل ۱۰ هزار و ۵۲۴ فقره پرونده در بخش کالا و خدمات و ۷۲۴ فقره پرونده در بخش قاچاق کالا و ارز بوده است.
وی همچنین از تشکیل یک هزار و ۳۶۷ فقره پرونده در بخش بهداشت،دارو و درمان در تعزیرات حکومتی استان همدان خبر داد و گفت: رسیدگی، صدور و اجرای حکم بر طبق قانون از جمله وظایف تعزیرات حکومتی است که با جدیت اعمال می شود.
جودکی ادامه داد: در همین رابطه بیش از ۹۹ درصد پرونده های کالا و خدمات و ۹۴ درصد پرونده های قاچاق کالا و ارز و  ۱۰۰درصد پرونده های بهداشت، دارو و درمان رسیدگی شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان مهمترین بخش از وظایف این مجموعه را مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان و اضافه کرد: متخلفین در مجموع به پرداخت مبلغ یک هزار و ۱۱۳ میلیارد و ۵۹۱ میلیون و ۸۷۶ هزار و ۹۰۴ ریال جریمه نقدی درحق دولت محکوم شده اند./ بازار

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن