Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا

تابلوهای غیرمجاز در همدان جمع‌آوری شد

مطالعه بیشتر...معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 130 تابلو معرف کاربری غیرمجاز جمع‌آوری‌ شده‌ است.

رنگ شهادت بر دیوارهای همدان

مطالعه بیشتر...معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: تصویر‌گری شهدا در فضای شهر با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره دلیر مردان این مرز و بوم و معرفی رشادت‌های آنان به نسل امروز انجام می شود.

نباید استفاده از بازنشستگان تکرار شود

مطالعه بیشتر...رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هاشمی با اشاره به قانون منع استفاده از بازنشستگان گفت: باید به گونه ای عمل کرد که این موضوع تکرار نشود.

هر همدانی روزانه 810 گرم زباله تولید می‌کند

مطالعه بیشتر...معاون خدمات شهری شهرداری همدان با بیان اینکه روزانه ٤٥٠ تن زباله در همدان تولید می‌شود، سرانه تولید زباله برای هر نفر در این شهر را ٨١٠ گرم اعلام کرد.

اسکان 13 هزار نفرشب کارتن‌خواب در گرمخانه شهرداری همدان

مطالعه بیشتر...معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: افزون بر 13 هزار نفرشب، کارتن خواب از ابتدای امسال تاکنون در گرمخانه متعلق به شهرداری اسکان داده شدند.

آمادگی کامل شهرداری همدان برای رفع آب‌گرفتگی معابر/ شهروندان با 137 در ارتباط باشند

 

 

 

مطالعه بیشتر...معاون خدمات شهري شهرداري همدان از آمادگی شهرداری برای رفع آبگرفتگی معابر در صورت بارش شدید باران خبرداد و گفت: برای رفع آبگرفتگی معابر در بارندگی ‌های شدید، برنامه ریزی های لازم انجام شده و تمام توان خود را به کار می بریم.

آغاز توزیع دو هزار حلقه لاستیک به تاکسیرانان همدانی

مطالعه بیشتر...معاون تاکسیرانی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان گفت: 2 هزار حلقه لاستیک ویژه تاکسی های شهر همدان توزیع شد.

آتش‌ به جان خیابان اکباتان همدان افتاد

مطالعه بیشتر...کارشناس روابط عمومی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان با بیان اینکه آتش‌سوزی در خیابان اکباتان هیچ‌گونه خسارات و تلفات جانی نداشته است، گفت: این آتش‌سوزی به علت روشن کردن آتش در ملک مخروبه‌ای در مجاورت مغازه‌های خیابان اکباتان شهر همدان رخ داده و با توجه به وجود تیر چوبی در بافت مغازه‌ها، آتش به سرعت به سایر مغازه‌ها سرایت کرده است.

نجات جان سه همدانی در حوادث توسط آتش‌نشانان

مطالعه بیشتر...رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از رخداد 9 حادثه در روز چهارشنبه 23 آبان ماه سال جاری در همدان خبر داد.

حقوق کارگران و کارمندان شهرداری همدان به موقع پرداخت شود

مطالعه بیشتر...رئیس شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر رعایت عدالت در پرداخت حقوق کارکنان شهرداری همدان گفت: حقوق کارگران شهرداری به موقع پرداخت شود.

تخریب ۱۴ واحد تجاری غیرمجاز در همدان

مطالعه بیشتر...سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلف‌های شهرداری همدان گفت: به حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ۱۴ واحد غیر‌مجاز تجاری در شهر را تخریب کردیم.

احداث پارک مشاهیر در همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در نشستی مشترک با شهردار همدان، درخصوص مسائل حوزه فرهنگ و هنر گفت‌وگو کرد.

کرسی شهر جهانی ابن‌سینا در سازمان ملل برقرار می‌شود

مطالعه بیشتر...شهردار همدان از ثمربخشی پیگیری‌های استاندار و موافقت با برقراری کرسی شهر جهانی ابن سینا در مؤسسه فرهنگی اکو سازمان ملل متحد خبر داد.