Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا شهرداری در برخورد با سرمایه گذاران کارها را پیچیده نکند

رییس کمیسیون اقتصاد شورای اسلامی شهر همدان:
شهرداری در برخورد با سرمایه گذاران کارها را پیچیده نکند

b_150_150_16777215_00_images_tabrizi23.jpgجلسه این هفته کمیسیون اقتصاد ، سرمیایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان پیرامون بررسی وضعیت پروژه های احداث پارک ملل و میدان بار جدید برگزار شد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، رییس کمیسیون اقتصاد ، سرمایه گذاری و گردشگری شورا در این جلسه ضمن تاکید بر تسریع در روند پیشبرد اجرای پروژه های میدان بار جدید و پارک ملل اظهار کرد : با توجه به روند پیشرفت سوییت های اقامتی پارک ملل می طلبد هر چه سریعتر این سوییت ها به بهره برداری برسند.

تبریزی با اشاره به  حضور سرمایه گذار بخش خصوصی در اجرای طرح های پارک ملل تاکید کرد : برای پیشبرد اهداف و ماندگاری و جذب سرمایه گذاران، حمایت آنها امری ضروری است چرا که حضور هر سرمایه گذار ، تشویق حضور سرمایه گذاران دیگر را به دنبال دارد و این امر مساوی با توسعه شهری است.

وی اضافه کرد : شهرداری در برخورد با سرمایه گذاران و روند کار آنها، نباید کارها را پیچیده کند چرا که سرمایه گذار نیاز به حمایت دارد در غیر اینصورت انگیزه ادامه کار را از دست داده و از سرمایه گذاری دلسرد می شود.

رییس کمیسیون اقتصاد ، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان در ادامه به تاثیر تبلیغات در سرمایه گذاری و جذب گردشگران اشاره کرد و گفت: قدرت تبلیغات محیطی در افزایش گردشگران و جذب سرمایه گذاران بسیار بالاست و مسوولین باید این موضوع را مدنظر قرار دهند.

محمد تبریزی اضافه کرد : سرمایه گذاران نیز در امر تبلیغات پروژه های خود باید متناسب با پیشرفت کار تبلیغ کنند تا خدمات آنها برای مخاطبین جذابیت داشته باشد.

رئیس کمیسیون خدامت شهری حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان نیز در این جلسه سیما و منظر شهری در تبلیغات محیطی را حائز اهمیت دانست و گفت: چنانچه در تبلیغات محیطی سازه های زیبایی بکار برده شده و به منطقه زیبایی بدهد سازمان زیباسازی می تواند در این زمینه متقاضیان تبلیغات را کمک کند.

رنجبران مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری همدان نیز ضمن ارائه گزارش کوتاهی از روند پروژه میدان بار جدید از راه اندازی سوییت های اقامتی پارک ملل در شهریور ماه سال جاری خبر داد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری همدان هم از تقاضای بالای بخش خصوصی برای تبلیغات محیطی سطح شهر خبر داد و گفت : تبلیغات محیطی اثرگذارترین ابزار در ترویج و شناساندن خدمات بوده که قابل توجه سرمایه گذاران است.

وحید علی ضمیر اضافه کرد : در حال حاضر پکیجی از انواع سازه های تبلیغاتی در سطح شهر وجود دارد که ظرفیت خوبی برای تبلیغات محسوب می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن