Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا مشارکت جدی ادارات در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

بخشدار پیرسلمان اسدآباد تأکید کرد:
مشارکت جدی ادارات در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

b_150_150_16777215_00_images_azarmi1111.jpgشورای اداری بخش پیرسلمان با حضور روسای ادارات بخش، فرماندهان نظامی و انتظامی و روسای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش پیرسلمان صبح امروز در محل سالن جلسات بخشداری تشکیل شد.

به گزارش "همدان نیوز"، در این نشست و درابتدا یزدان آزرمی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان یکی از پیامهای عاشورا را اخلاق مداری دانست که احیای اخلاق هم جزو شعاری آقای دکتر روحانی بود که همواره مدنظر دولت تدبیر وامید بوده است.

وی در این نشست ضمن معرفی سرپرست نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش از اوخواست توجه لازم را به قشر جوان، نوجوان و ورزشکار مبذول داشته و برای نیمه دوم سال برای آنها برنامه داشته باشند.

وی همچنین خواستار توجه به مسائل انتظامی به ویژه در ایام محرم شد واز اعضا خواست در انجام ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس ومسکن و همچنین زمان اجرای عملی آن که پروژه ملی نظام است مشارکت جدی داشته و اطلاع رسانی عمومی کرده و با مدیریت اجرایی آمارگیری شهرستان همکاری کامل داشته باشند.

در ادامه معاون فرماندهی انتظامی شهرستان و فرمانده انتظامی پیرسلمان نکات لازم را در حوزه مسایل امنیتی و انتظامی وهمچنین امر به معروف و نهی از منکر در سطح بخش وبه ویژه در ایام تاسوعا و عاشورا و در نیمه دوم سال بیان داشت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن