Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا مهار 10 فقره آتش سوزی در همدان در روز گذشته

مدیرعامل آتش نشانی همدان خبر داد:
مهار 10 فقره آتش سوزی در همدان در روز گذشته

b_150_150_16777215_00_images_atashneshan78.jpgمدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: در روز یکشنبه 18 مهرماه 11 عملیات از سوی فرشتگان نجات همدان صورت گرفت که 10 عملیات اطفای حریق و یک عملیات امداد و نجات بوده است.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان، محمدرضا بیاناتی با بیان اینکه روز هجدهم مهرماه شهروندان 373  بار با سامانه 125 تماس گرفته اند، اظهار داشت: از این تعداد تماس 11 مورد منجر به عملیات شده است.

وی ادامه داد: از تماس های حاصل شده 9 تماس به مشاوره و راهنمایی، 52 مورد به تماس های اشتباه و متاسفانه 301 مورد به تماس‌های مزاحم اختصاص دارد.

بیاناتی همچنین تصریح کرد: در روز گذشته 10 مورد آتش سوزی شامل حریق منزل در ذوالریاستین، حریق پمپ بنزین در میدان سپاه، حریق خودرو در عباس آباد، عملیات احتیاط حریق به دلیل نشت سوخت موتور سیکلت حاصل از تصادف در بلوار آیت الله نجفی، 3 مورد حریق متروکه در میرفندرسکی 2 مورد در منطقه فرخ سرشت، حریق درختان در سعیدیه و 2 مورد حریق عمدی مراتع و پوشش گیاهی در دانشگاه بوعلی و پردیس بوده است.

وی در پایان یادآور شد: در 18 مهرماه یک مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات پرندگان در خیابان ابن سینا توسط آتش‌نشانان به انجام رسید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن