Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا تعرفه عوارض سال 96 شهرداری همدان کاهش می یابد

رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر همدان:
تعرفه عوارض سال 96 شهرداری همدان کاهش می یابد

b_150_150_16777215_00_images_shahrdari125.jpgرئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر همدان از کاهش تعرفه عوارض سال 96 شهرداری همدان در تعدادی از بندهای دفترچه خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهرهمدان، حسین قرباباغی در جلسه کمیسیون بودجه حقوقی و امور اداری شورا با اعلام این خبر افزود: سیاست شورا بر این است تا در تدوین تعرفه عوارض سال 96 تعدادی از بندهای دفترچه کاهش یافته و افزایش نداشته باشد.

 قراباغی  با اشاره به اینکه شورای شهر همدان جلسات بسیاری را با مدیران شهرداری و کارشناسان خبره برای بررسی و تصویب دفترچه عوارض سال آینده خواهد داشت، اظهار کرد: دیدگاه شورای شهر بر این است که در بسیاری از آیتم‌ها روند کاهشی را در دفترچه عوارض داشته باشیم.

وی با اشاره به آسیب‌شناسی صورت گرفته در بررسی دفترچه عوارض سال‌های گذشته اظهار کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی شورا در نظر دارد نه تنها بندهایی از عوارض سال آینده را افزایش ندهد بلکه در مواردی کاهش نیز داشته باشد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر همدان تاکید کرد: شهرداری موظف است دفترچه عوارض را معیار و ملاک انجام امور قرار دهد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن