Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا 484 تماس با 125 همدان و انجام 18 عملیات در روز گذشته

مدیرعامل آتش نشانی همدان خبر داد:
484 تماس با 125 همدان و انجام 18 عملیات در روز گذشته

b_150_150_16777215_00_images_bayanati10.jpgمدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از انجام 18 عملیات توسط فرشتگان نجات خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، محمدرضا بیاناتی با بیان اینکه در روز 30 مردادماه ماه شهروندان 484 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند، اظهار داشت: از این تعداد تماس 18 مورد منجر به عملیات شده، 15 تماس جهت مشاوره و راهنمایی، 48 تماس اشتباه و متاسفانه 403 مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

وی به انجام هفت عملیات اطفای حریق در روز دوشنبه 30 مردادماه اشاره و تصریح کرد: این عملیات ها شامل اطفای هفت فقره آتش‌سوزی شامل حریق مغازه در راسته حسین‌خانی، حریق اتاقک کامیون در جاده ملایر، حریق چوب‌بری در بلوار علاقبندیان، حریق ضایعات در بلوار ارم، حریق انبار علوفه در روستای امزاجرد، حریق پیک نیک در دیزج و حریق مراتع و پوشش گیاهی در استادان بوده است.

بیاناتی همچنین تصریح کرد: در روز گذشته 11 عملیات امداد و نجات شامل سه مورد نجات افراد محبوس در آسانسور در شهرک بهشتی، شهرک آفتاب و میرزاده عشقی، شش مورد مهار حیوانات در روستای فقیره، بلوار ارم، گنجنامه، میدان پاسداران، بلوار چیت‌سازیان و بلوار غنی زادگان، عملیات رهاسازی اندام بدن از داخل ابزارآلات و منصوبات فلزی در میدان مدرس و عملیات رهاسازی اندام بدن از داخل اشیاء فلزی و زیورآلات در محل ایستگاه 12  توسط آتش نشانان به انجام رسید.

وی در پایان یادآور شد: در عملیات های انجام شده، آتش نشانان جان شش  نفر را نجات دادند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن