Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا پیشرفت 82 درصدی پروژه بزرگ تجاری اداری سینای همدان

پیشرفت 82 درصدی پروژه بزرگ تجاری اداری سینای همدان

b_150_150_16777215_00_images_news_kenarkhabar_shoray_shahr.jpgرئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان از پیشرفت 82 درصدی پروژه بزرگ تجاری اداری سینا خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"  و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، علی رحیمی فر در جلسه کمیسیون فنی عمرانی شورا ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) افزود: پیشرفت فیزیکی پروژه تجاری اداری سینا با مشکلات نقدینگی مواجه بود که از 32 درصد سال 93 به 82 درصد در سال 96 رسیده است و می طلبد شهرداری به تکمیل  وادامه روند تسریع  بخشد.

رحیمی فر با بیان اینکه سازمان عمران شهرداری همدان برای ادامه عملیات اجرایی نیازمند منابع مالی است، اضافه کرد: مطالبات این سازمان از ستاد و مناطق چهارگانه شهرداری برای اجرای آسفالت حدود 6 میلیارد تومان است که پرداخت این مبلغ می تواند کمکی برای سازمان در اجرای پروژه باشد.

وی اظهار کرد: هم اکنون تاسیسات برقی پروژه سینا در حال نصب است و تا کنون 5 دستگاه آسانسور و 8 دستگاه پله برقی خریداری و قرار داد آن منعقد شده است که بزودی تحول داده می شود.

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان تعداد واحدهای تجاری، پروژه سینا را 165 مورد اعلام کرد و یادآور شد: کل مساحت این واحدها 4 هزار و 138 متر مربع است وتا کنون 78 واحدهای تجاری به فروش رفته است.

علی رحیمی فر ادامه داد: همچنین 31 واحد اداری در این پروژه به متراژ هزار و 950 متر مربع احداث شده است.

رحیمی فر با اعلام اینکه تا کنون 20 میلیارد تومان برای پروژه بزرگ تجاری اداری سینا هزینه شده است، افزود: برای تامین منابع مالی این پروژه 5 میلیارد تومان وام از بانک تجارت مصوب شده است که تاکنون یک میلیارد و 500 میلیون تومان آن اخذ شده و مابقی نیز در حال رایزنی است.

وی با اشاره به اینکه تکمیل و افتتاح پروژه بزرگ تجاری اداری سینا نیازمند 10 میلیارد تومان اعتبار است، افزود: در صورت تامین منابع مالی این پروژه سال 97 تحول داده خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن