Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا مراحل صدور مجوز حفاری در همدان تدوین شود

مراحل صدور مجوز حفاری در همدان تدوین شود

b_150_150_16777215_00_images_piaderah369.jpgرئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر همدان بر تدوین مراحل صدور مجوز حفاری در مناطق ۴ گانه شهرداری همدان تاکید کرد.

به گزارش "همدان نیوز"، نرگس نوراله زاده در جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر همدان با تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) افزود: تدوین فرایند صدور مجوز حفاری در شهرداریهای مناطق ۴ گانه شهر همدان باید در راستای ایجاد رضایتمندی شهروندان مدنظر قرار گرفته تا باعث تسریع در ارائه خدمات شود.

نوراله زاده اضافه کرد: باید برای تسریع در ارائه و شفاف سازی خدمات فرایند مشخصی برای صدور مجوز در مناطق ۴ گانه شهرداری همدان تدوین شود تا مراجعین با اطلاع و آگاهی از این فرایند کار خود را پیگیری کرده و به نتیجه برسانند.

وی در این خصوص اضافه کرد: در این راستا حوزه معاونت توسعه برنامه ریزی و منابع انسانی شهرداری همدان باید نسبت به تدوین این فرایند و ارائه آن به شهرداریهای مناطق اقدام لازم را انجام دهد.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه نبود فرایند تدوین صدور مجوز حفاری در شهرداریهای مناطق باعث سردرگمی ارباب رجوع شده است، اظهار داشت: این امر باعث عدم هماهنگی بین واحدهای مختلف در شهرداری و طولانی شدن کار و در نهایت عدم شفافیت خواهد بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن