Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا مسیر دسترسی پروژه میدان بار جدید همدان تعیین تکلیف شود

مسیر دسترسی پروژه میدان بار جدید همدان تعیین تکلیف شود

b_150_150_16777215_00_images_tarhe.omrani789.JPGرییس کمیسیون اقتصاد،سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان بر ضرورت تعیین تکلیف مسیر دسترسی پروژه میدان بار جدید تاکید کرد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، مریم روان بخش در جلسه کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورا افزود:  با توجه به اینکه عملیات اجرایی پروژه میدان بار جدید همدان در سال  جاری شروع شده و به دلایلی پیشرفت فیزیکی آن به تاخیر افتاده لازم است هر چه سریعتر مشکلات احصاء شده و در اجرای پروژه تسریع شود.

روان بخش اصافه کرد: قرار است که میدان بار جدید با ظرفیت بارانداز عرضه میوه و تره بار در غرب کشور استفاده شود .

وی تاکید کرد:ضروری است برای تعیین تکلیف مکان میدان بار قدیم نیز باید طرحی اقتصادی و توجیهی ارائه شود.

وی بر ارائه ایده وطرحی برای میدان بار قدیم تاکید کرد و اضافه کرد: همچنین باید بازدیدی با حضور کسبه و غرفه داران میدان بار از پروژه برگزار شود تا از نزدیک شاهد اجرا و پیشرفت پروژه باشند.

رئیس کمیسیون نظارت حقوقی و اداری شورای اسلامی شهر همدان نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه باید در پیش فروش غرفه های میدان بار جدید کسبه میدان بار قدیم در اولویت واقع شوند، گفت: چرا که مقرر شد این پروژه با همکاری و مشارکت این کسبه احداث شود.

سید مسعود عسگریان با بیان اینکه با سرمایه گذاری در این پروژه انگیزه صاحبان غرفه های میدان بار قدیم افزایش می یابد، افزود: انتظار می رود تا پایان سال جاری بخش عمد ه ای از اقدامات اداری و عمرانی طرح انجام شود.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری همدان نیز  با اشاره به اینکه سیاست گذاری و اقدامات کارشناسی ایجاد راه دسترسی برای میدان بار جدید بر عهده اداره راه و شهرسازی است، گفت: طبق پیگیریهای مدیرکل این اداره و تاکید استانداری  و شورای شهر این موضوع در دستور کار اداره راه و شهرسازی قرار گرفته است.

مهدی مجیدی از بررسی تعیین تکلیف میدان بار قدیم خبرداد و افزود: با طراحان مربوطه رایزنی هایی صورت گرفته تا طرحی با معماری مناسب تهیه کرده و به شهرداری ارائه دهند.

مدیرعامل کنسرسیوم سرمایه‌گذاری پروژه میدان میوه و تره بار جدید هم گفت: جاده دسترسی مهمترین مشکل این پروژه است که تا کنون در این زمینه نتیجه ای حاصل نشده است.

گلمحمدی اضافه کرد: ارائه انشعابات برای میدان بار جدید و ادامه روند کار منوط به تعیین مسیر دسترسی پروژه است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن