Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا ثبت 390 تماس با آتش‌نشانی همدان و انجام 9 عملیات در یک روز

ثبت 390 تماس با آتش‌نشانی همدان و انجام 9 عملیات در یک روز

b_150_150_16777215_00_images_atashneshan78.jpg

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: دوشنبه 27 آذرماه 9 عملیات توسط فرشتگان نجات 125 همدان صورت گرفت.

به گزارش "همدان نیوز"، محمدرضا بیاناتی با اعلام این خبر افزود: در روز گذشته طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات شش عملیات اطفای حریق، دو عملیات امداد و نجات و یک مورد عملیات احتیاط حریق انجام شده است.

وی ادامه داد: روز 27 آذر ماه شهروندان همدانی 390  بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس 9 مورد منجر به عملیات شده است.

بیاناتی همچنین تصریح کرد: از این تعداد تماس 41 تماس به مشاوره و راهنمایی، 50 مورد به تماس اشتباه و متاسفانه 290 مورد به ایجاد مزاحمت اختصاص دارد.

وی با اشاره به عملیات های اطفای حریق در روز قبل، یادآور شد: 6 مورد گزارش آتش سوزی شامل حریق منزل در مزدآگینه، حریق کارگاه شارژ کپسول LPG در بلوار مطهری، حریق کارگاه تولید کارتن تخم مرغ در شهرک صنعتی بهاران، حریق لاستیک در میدان سپاه، واژگونی و حریق خودرو در بلوار نجفی و حریق مراتع و پوشش گیاهی در متخصصین در روز گذشته به ثبت رسید که با تلاش فرشتگان نجات 125 همدان، اطفای حریق انجام شد.

بیاناتی گفت: 2 مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در منزل در شهرک فرهنگیان و رهاسازی اندام بدن از داخل زیورآلات و اشیاء زینتی در محل ایستگاه مرکزی توسط آتش نشانان به انجام رسید.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تنها عملیات احتیاط حریق نیز به علت به صدا درآمدن آژیر اعلام حریق بانک صورت گرفت.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان در پایان از نجات دو نفر از شهروندان توسط آتش نشانان در حوادث روز گذشته خبر داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن