Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا نجات جان سه همدانی در حوادث توسط آتش‌نشانان

نجات جان سه همدانی در حوادث توسط آتش‌نشانان

b_150_150_16777215_00_images_atashneshan78.jpgرئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از رخداد 9 حادثه در روز چهارشنبه 23 آبان ماه سال جاری در همدان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، محمدرضا بیاناتی با اعلام این خبر گفت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات در روز گذشته، چهار عملیات اطفای حریق و پنج عملیات امداد و نجات توسط فرشتگان نجات همدان در 24 ساعت گذشته انجام شده است.

وی ادامه داد: روز بیست و سوم آبان ماه شهروندان 370 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس 9 مورد منجر به عملیات شده، 10 تماس جهت مشاوره و راهنمایی، 81 تماس اشتباه و متاسفانه 270 مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

بیاناتی با اشاره به عملیات‌های اطفای حریق در روز گذشته، یادآور شد: دو فقره حریق مغازه در میرزاده عشقی و حصار علی آباد، حریق خودرو در شهرک امیرکبیر و حریق ضایعات در خضر از عملیات های اطفای حریق به شمار می رود.

وی همچنین تصریح کرد: پنج مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در منزل در دیزج، 2 مورد مهار حیوانات در جاده مزدقینه و دانشگاه بوعلی و دو مورد رها سازی اندام بدن از داخل فلزات زینتی و زیورآلات در محل ایستگاه مرکزی و ایستگاه 12 توسط آتش نشانان به انجام رسید.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان در پایان خاطرنشان کرد: در عملیات‌های دیروز سه نفر از همشهریان توسط فرشتگان نجات یافتند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن