Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا خانه‌تکانی پارک‌های همدان برای نوروز 98

خانه‌تکانی پارک‌های همدان برای نوروز 98

b_150_150_16777215_00_images_norozshahr93_4.jpgمعاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: یکی از برنامه‌های شهرداری در راستای استقبال از مسافران نوروزی، آماده‌سازی پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر است.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری همدان، وحید علی‌ضمیر با اشاره به آماده‌سازی پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر همدان در استقبال از مسافران نوروزی، اظهار داشت: یکی از برنامه‌های شهرداری در راستای استقبال از مسافران نوروزی آماده‌سازی پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر است.

وی در ادامه گفت: رفع مشکلات و آماده‌سازی تأسیسات پارک‌های سطح شهر در آستانه سال نو، برای استقبال از نوروز 98 در دستور کار شهرداری قرار دارد.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان بیان کرد: از ابتدای اسفندماه، بازدیدهای مستمری توسط کارشناسان ناظر از پارک‌های شهری صورت گرفته و مشکلات اصلی پارک‌ها شناسایی و رفع نواقص آن‌ها آغاز شده است.

وی افزود: تعمیر، بازسازی و تنظیف سرویس‌های بهداشتی، بازپیرایی فضای سبز، گلکاری داخل پارک‌ها، رسیدگی و رفع نواقص سیستم روشنایی پارک‌ها، تعمیرآبخوری‌ها و شیرآلات، رنگ‌آمیزی و شستشوی آبنماها و مبلمان پارک‌ها و رفع نقایص وسایل تفریحی و ست‌های ورزشی در دستور کار قرار دارد.

علی‌ضمیرابراز کرد: شستشوی جداول معابر پارک‌ها، تنظیف و شستشوی کمپ‌ها و محل‌های اقامت مسافران در پارک کولاب ، پارک ارم و بوستان نماز، بررسی وضعیت سطل‌ها و باکس‌های زباله داخل پارک‌ها و غیره نیز از دیگر موارد در دست اقدام شهرداری برای استقبال از مهمانان نوروزی است.

وی به آماده‌سازی بوستان‌ها و پارک‌های محل اسکان مسافران نوروزی اشاره کرد و گفت: امسال شهرداری، بوستان نماز و پارک نواری بهشت را به صورت ویژه برای اسکان مهمانان نوروزی آماده می‌کند.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان در پایان بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با آغاز عملیات آماده‌سازی پارک‌ها تا قبل از آغاز سال نو، تمام پارک‌های سطح شهر مهیای میزبانی از مسافران نوروزی خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن