Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا ادامه خدمت‌رساني معاونت خدمات شهري شهرداري همدان در مناطق سيل زده لرستان

ادامه خدمت‌رساني معاونت خدمات شهري شهرداري همدان در مناطق سيل زده لرستان

b_150_150_16777215_00_images_alizamir.jpgمعاون خدمات شهري با بيان اينکه شهر همدان معين شهرستان چگني استان لرستان است و رسيدگي به وضعيت مرکز شهرستان يعني سراب دوره به شهرداري همدان واگذار شده است، گفت: پاک‌سازي و ترميم خسارت‌ها توسط شهرداري همدان در اين شهرستان ادامه دارد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومي معاونت خدمات شهري شهرداري همدان، وحيد علي ضمير اظهار داشت: 10 دستگاه ماشين‌آلات از سوي سازمان مديريت پسماند،50 نيروي خدمات شهري، سازمان مديريت پسماند و آتش نشاني به همراه تجهيزات و مصالح عمراني در قالب گروه‌هاي مختلف جهت بازسازي مناطق سيل زده لرستان اعزام شده و در حال امدادرساني هستند.

وي با توجه به بازديد‌هاي ميداني از اين منطقه که در روز‌هاي گذشته براي همراهي گروه اعزامي و کمک به عمليات امدادرساني انجام گرفت، افزود: نيروهاي اعزامي شهرداري همدان تلاش خود را براي پاک‌سازي و لاي‌روبي گل و لاي مناطق سيل زده، شستشوي جدول‌ها و بهسازي معابر و اماکن آسيب ديده به کار خواهند برد تا وضعيت سراب دوره به حالت عادي برگردد.

علي ضمير افزود: کارشناسان سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري نيز در اين شهرستان وضعيت پارک‌ها را براي مرمت و احيا رسيدگي کردند و گل کاري داخل پارک‌ها و شهر را با هدف ايجاد محيطي شاد و زيبا براي شهروندان ساکن در شهر انجام دادند.

وی خاطرنشان کرد: شهرداري همدان نيز از هيچ اقدامي براي خدمت‌رساني به مردم اين مناطق کوتاهي نخواهد کرد و در صورت نياز مدت زمان فعاليت براي خدمت‌رساني بيشتر مي‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن