Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا ورودی های شهر همدان ساماندهی شوند

ورودی های شهر همدان ساماندهی شوند

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان در خصوص ورودی جاده تهران مصوباتی بوده و لازم است مدیریت شهری جدیتی در این رابطه به کار گیرد چراکه مدیریت شهری از ورودی‌های آن شناخته می‌شود.

به گزارش "همدان نیوز"، علی‌اکبر نظری شامگاه چهارشنبه در کمیسیون خدمات شهری با موضوع مدیریت بازارها و با حضور نمایندگان شهرداری و اتاق اصناف، با تسلیت فرارسیدن ایام عزاداری اباعبدالله (ع)، اظهار کرد: شهادت بالاترین و والاترین مقام برای یک انسان است و اگر از ماه محرم ماه شرافت و کرامت بهره بگیریم بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه رفع خواهد شد.

وی به زیبایی حق و جلوه حق با بهره‌گیری از این درس بزرگ اشاره کرد و گفت: اگر حقوق جامعه را ملاک قرار دهیم بسیاری از مشکلات از بین می‌رود.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان بیان کرد: اگر مجامع امور صنفی در زمینه‌های مختلف در مدیریت امور شهری ورود کرده و شهرداری نیز با این مجموعه‌ها تعامل داشته باشد، معضلات و مسائل موجود رفع می‌شود.

نظری در ادامه صحبت‌های خود، خواستار برگزاری جلسات مشترکی بین شهرداری و اصناف مختلف شد و افزود: چندین جلسه در بحث سنگ مزار فروش‌ها برگزار و تصمیماتی اتخاذ و به شهرداری منطقه ۳ ابلاغ شده است.

وی با اشاره به برگزاری جلسات با صنف آهن فروش‌ها، پرنده فروش‌ها و… تصریح کرد: لازم است در این زمینه‌ها اراده‌ها را مستحکم کنیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان ادامه داد: در خصوص ورودی جاده تهران نیز مصوباتی بوده و یک نکته از باب طرح جامع شهری وجود دارد و لازم است مدیریت شهری جدیتی در این رابطه به کار گیرد چراکه مدیریت شهری از ورودی‌های آن شناخته می‌شود.

نظری با تأکید بر اینکه همدان یکی از برترین شهرها در تمیزی و نظافت است، خاطرنشان کرد: البته مسائل دیگری وجود دارد که از آن جمله عدم وجود صنعت در این شهر است که مردم به این دلیل در عسر و حرج بوده و استاندار و نمایندگان باید در زمینه و رفع این مشکل قدم بردارند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن