Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا طرح تحقیق و تفحص از شهرداری همدان کلید خورد

طرح تحقیق و تفحص از شهرداری همدان کلید خورد

نایب رئیس شورای شهر همدان گفت: شهرداری همدان منتظر تعیین افراد هیئت تحقیق و تفحص است و به زودی تحقیق و تفحص شهرداری همدان آغاز می‌شود.

به گزارش "همدان نیوز"، حجت الاسلام ناصر صفری افلاکی اظهار کرد: یکی از اختیارات شورای شهر حق تحقیق و تفحص است و این اختیار با درخواست یکی از اعضا در قالب طرح در صحن علنی شورا مطرح می‌شود.

وی افزود: چنانچه طرح تحقیق و تفحص به تصویب برسد باید در کمیسیون مربوطه یا صحن شورا، اعضای هیأت تحقیق و تفحص مشخص شوند و این اعضا باید در مورد موضوعی که درخواست تحقیق و تفحص دارند اسناد را بررسی کنند.

نایب رئیس شورای شهر همدان در ادامه یادآور شد: بعد از بررسی اسناد و مدارک درنهایت گزارشی را جمع بندی و صورت جلسه کنند و اگر این گزارش مغایر با قوانین و مصوبات شورا و اسناد بالا دستی باشد طبیعتاً جرم انگاری صورت می‌گیرد و به مقامات قضائی و مراجع نظارتی ارجاع داده خواهد شد.

حجت الاسلام صفری افلاکی متذکر شد: دو ماه پیش طرح تحقیق و تفحصی در حوزه فروش املاک و دارایی‌های شهرداری امضا شده بود که دو هفته پیش به تصویب شورا رسیده بود و منتظر این هستیم که افراد این هیأت تحقیق و تفحص تعیین شوند و کار خود را به زودی آغاز کنند./ مهر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن