Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم وزیر کشور: اعتراضات با حداقل هزینه‌، حل شد

وزیر کشور: اعتراضات با حداقل هزینه‌، حل شد

b_150_150_16777215_00_images_fazli222.jpg

وزیر کشور درباره حوادث اخیر با تاکید بر اینکه مردم به دروغ‌پراکنی رسانه‌های دشمن اعتماد نکنند، گفت: تلاش شد اعتراض‌ها با حداقل هزینه‌، بیشترین مدارا و با کمک مردم حل شود.

به گزارش "همدان نیوز"، عبدالرضا رحمانی فضلی در آئین تودیع و معارفه استانداران سابق و کنونی سمنان به میزبانی سالن شهید مطهری سمنان، ضمن بیان اینکه تغییرات در استانداری‌ها برحسب سیاست‌های دولت است و نه مورد دیگر، تأکید کرد: اگر شاهد تغییری در استانداران طی دو تا سه ماه اخیر بوده‌ایم تنها به دلیل اجرای سیاست‌های دولت است.

وی افزود: یکی از اهداف برگزاری این نشست تقدیر از خدمات محمدرضا خباز است که در مدت حضور خود در سمنان خدماتی درخورشان و شایسته مردم این استان ارائه کرد و قطعاً از توانمندی وی در پست‌های اجرایی دیگر استفاده خواهد شد.

مردم به دروغ‌پراکنی‌ها اعتماد نکنند

عضو کابینه دوازدهم گفت: خدماتی که خباز در این مدت به استان سمنان ارائه کرده بسیار درخور توجه هستند و امیدواریم چاووشی نیز در سمت استاندار جدید سمنان بتواند موفقیت‌های خوبی را کسب کند چراکه وی را نیز مدیری توانمند می‌بینم.

رحمانی فضلی همچنین درباره حوادث اخیر نیز گفت: این موارد بهترین درس برای مردم بود تا به دروغ‌پراکنی رسانه‌ها و فضای مجازی دشمنان اعتماد نکنند.

مدیریت کشور را با تورم رقم ۴۶ درصد تحویل گرفتیم

وزیر کشور کابینه دوازدهم افزود: اکنون ایران در شرایط مستحکم است و باید تلاش شود با همین ویژگی فوق‌العاده فعالیت کرد؛ باید با سرعت‌بالا و انگیزه بیشتر و وحدت و همدلی و تبعیت از رهبری در راستای توسعه کشور گام برداشت.

رحمانی فضلی گفت: ایران تلاش کرده در کنار حفظ حریت به کشورهای دیگر کمک کند؛ ایران در حوزه  مناسبت بین‌المللی اثرگذار است و همه فرازوفرودها باعث افزایش توانمندی ایران در همه حوزه‌ها شد.

وی در دیگر بخش سخنان خود، ضمن یادآوری اینکه مدیریت کشور را با تورم رقم ۴۶ درصد تحویل گرفتیم، افزود: در پنج سال اخیر به همت مسئولان گام‌های مثبتی برداشته شد که باید با تلاش مضاعف مشکلات را حل کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن