Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم استعفای مدیرکل ارشاد همدان ربطی به کنسرت موسیقی ندارد

استعفای مدیرکل ارشاد همدان ربطی به کنسرت موسیقی ندارد

b_150_150_16777215_00_images_saeed.shahrokhi.jpgاستاندار همدان گفت: استعفای «علیرضا درویش نژاد» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان به دلیل صدور مجوز برگزاری کنسرت های موسیقی نیست بلکه مشکلات شخصی برای وی بوجود آمد که امکان ادامه خدمتش در استان ممکن نبود.

به گزارش "همدان نیوز"، سید سعید شاهرخی روز چهارشنبه در آیین معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان افزود: تمام برنامه هایی که وزارت ارشاد تعیین، تبیین، تشریح و اجرا می کند، به هیچ عنوان ارتباطی به اشخاص ندارد و در کل کشور سراسری است.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت اشخاص برای اجرای برنامه ها بسیار اهمیت دارد اظهار داشت: در برخی از رشته ها همچون تئاتر کودک و نوجوان و انیمیشن ما در کشور حرف برای گفتن داریم و در برخی از حوزه ها نیز جای پیشرفت وجود دارد.

شاهرخی با اشاره به اینکه برگزاری کنسرت با رعایت موازین شرعی و قانونی از سیاست های وزارت ارشار محسوب می شود، اظهار داشت: در گذشته نیز هر هفته کنسرت موسیقی داشتیم، حالا هم داریم و در آینده نیز خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: اجازه نمی دهیم در هیچ برنامه ای کسی قانون گریزی کند و همه باید به قانون تن بدهند.

استاندار همدان با بیان اینکه فضای باز سیاسی در استان وجود دارد و هیچ کس نمی تواند ادعا بکند از برگزاری جلسات احزاب جلوگیری می شود تاکید کرد: در حوزه فرهنگ نیز فضا باز است و در چهارچوب قانون و موازین شرعی از رشته های هنری حمایت می کنیم.

وی ادامه داد: استعفای آقای درویش نژاد هیچ ربطی به وزارت ارشاد، کنسرت موسیقی و گروه موسیقی ندارد، بلکه مشکلات شخصی برای وی به وجود آمد که ادامه خدمتش در همدان به هیچ عنوان ممکن نبود.

شاهرخی اظهار داشت: هر کس که جایگزین ایشان شود سیاست های وزارت را همچون گذشته در استان اجرا می کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن