Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم جذب نیروهای کادر درمانی در همدان

جذب نیروهای کادر درمانی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_estekhdam325.jpgمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از جذب نیروی کادر درمانی طی امسال در همدان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، ابراهیم جلیلی با اشاره به برنامه جذب نیروی کادر درمانی در همدان اظهار کرد: به دنبال جذب نیروهای پرستار، ماما و کادر درمان در مراکز درمانی استان هستیم.

وی با اشاره به اینکه مجوز استخدام 9 هزار کادر درمان در کشور اخذ شده  و 9 هزار نفر نیز در نیمه دوم سال نهایی خواهد شد گفت: برنامه جذب و استخدام 18 هزار نیرو شامل پرستار، ماما و کادر درمان در مراکز ارائه خدمت کشور تا پایان امسال و اوایل سال آینده نهایی خواهد شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا خاطرنشان کرد: تا پایان امسال و اوایل سال آینده 18 هزار نیرو شامل پرستار، ماما و کادر درمان در مراکز ارائه خدمت کشور استخدام می‌شوند.

وی با بیان اینکه امروز نیز در همین راستا جلسه‌ای را برگزار کرده‌ایم افزود: موافقت بر جذب نیرو در استان وجود دارد اما هنوز سهمیه همدان مشخص نشده و احتمالا اواخر شهریور ماه اعلام می‌شود.

جلیلی با اشاره به اینکه فعلا تعداد نیروهایی که در همدان جذب خواهند شد، مشخص نیست و بر اساس سهمیه است خاطرنشان کرد: به محض دریافت مجوز از طریق مطبوعات اعلام به جذب می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن