Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم سنت بزرگداشت علما در همدان ادامه می‌یابد

سنت بزرگداشت علما در همدان ادامه می‌یابد

b_150_150_16777215_00_images_saeed.shahrokhi.jpgاستاندار همدان گفت: از سال ۹۴ تا کنون، هرسال به نام یکی از عالمان استان نامگذاری شده و بزرگداشت علما هر ساله در این استان برگزار می شود.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، سید سعید شاهرخی در کنگره آیت الله تألهی که با حضور وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و علوم، تحقیقات و فناوری در همدان در حال برگزاری است، با بیان اینکه که خاک همدان عالم پرور است، اظهار کرد: علمای فرزانه ای در این دیار زیسته اند که مایه مباهات بشریت هستند.

وی اضافه کرد: این تکلیف ماست که عظمت، جایگاه و افتخارآفرینی بزرگان را معرفی کنیم و تمام همت خود را در این مسیر به کار بگیریم.

شاهرخی، بزرگداشت علما را سنتی پسندیده در استان عنوان کرد و افزود: از سال ۹۴ تا کنون، هر سال به نام یک عالم در همدان نامگذاری شده و بزرگداشت علما در استان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این کنگره برای نشر و معرفی آثار آیت الله تألهی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچون سایر برنامه های فرهنگی استان از اجرای این برنامه  حمایت ویژه داشتند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن