Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم به قیمت جان مردم ما را تخریب می‌کنند

به قیمت جان مردم ما را تخریب می‌کنند

b_150_150_16777215_00_images_neshast.rohani456.jpgرئیس جمهور از حملات اخیر به دولت و ایجاد فضای دوقطبی سیاسی در روزهای بحرانی شیوع کرونا انتقاد کرد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، جلسه رئیس جمهور با اعضای دفتر، مشاورین و معاونین دفتر رئیس جمهور برای پیگیری، هماهنگی و پشتیبانی اقدامات ملی در مقابله با کرونا و اقدامات و پیگیری‌های اجتماعی و رسانه‌ای صبح امروز برگزار شد.

در این جلسه رئیس جمهور با اشاره به حملات سیاسی به دولت طی روزهای اخیر گفت: جریاناتی امروز به دنبال برهم زدن آرامش روانی جامعه هستند، ما موظف هستیم تلاش‌های خالصانه و فداکارانه کادر درمانی کشور را که تاکنون جان بسیاری را نجات داده‌اند و مانع از شیوع بیشتر بیماری شده است نیز در کنار انتقادات و بیان کاستی‌ها نشان دهیم.

روحانی با اشاره به ایجاد ابهامات و شبهات و تولید شایعات بی‌اساس برای ایجاد فضای دوقطبی و اختلاف در میان مردم تأکید کرد: رسانه‌ها در این رابطه نقش مهمی بر عهده دارند و باید تلاش کنند که فضا به سمت دو قطبی و جناح‌بندی‌های سیاسی کشیده نشود.

رئیس جمهور گفت: آیا اطلاع‌رسانی منصفانه و حرفه‌ای در شرایط بحران این است که افراد از هر فرصتی حتی به قیمت موج‌سواری روی جان انسان‌ها برای تخریب دولت استفاده کنند؟ اطلاع‌رسانی منصفانه و حرفه‌ای در این شرایط به خدمت گرفتن همه تکنیک‌ها و ظرفیت‌های رسانه‌ای برای بالا بردن مشارکت مردم با دولت در مقابله با این بیماری، تقویت و بالا بردن روحیه خادمان ملت در این شرایط خصوصاً کادر درمانی و بهداشتی کشور و تبیین شرایط کشور در موقعیت فعلی است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن