Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم بهره‌برداری از ۱۱۸ طرح مخابراتی در همدان

بهره‌برداری از ۱۱۸ طرح مخابراتی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_saeed.shahrokhi.jpg

استاندار همدان گفت: ۱۱۸ طرح توسعه شبکه تلفن همراه، هفته آینده با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همدان بهره برداری می شود.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سید سعید شاهرخی در نشست بررسی مشکلات اپراتورهای تلفن همراه در استان همدان افزود: «محمد جواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات پیگیر مشکلات آنتن دهی شبکه تلفن همراه در استان است و هفته آینده برای بهره برداری از طرح های مصوب شده در سفر قبلی، به همدان سفر می کند.

وی اظهار داشت: در نشست‌های مشترکی که با وزارت ارتباطات داشتیم، مشکلات آنتن دهی و شبکه اینترنت تلفن همراه در همدان، تا هفته آینده بر طرف شود.
شاهرخی با اشاره به اینکه نصب و توسعه دکل های مخابراتی مهمترین اولویت رفع مشکلات اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه است، عنوان کرد: ما از نظر تامین امکانات و تجهیزات مخابراتی، مشکلی نداریم و با هماهنگی دستگاه های مرتبط همه طرح‌ها تا هفته آینده برای بهره برداری آماده می‌شود.
وی تاکید کرد: پرداخت اجاره بهای سایت دکل‌های مخابراتی به شهرداری‌ها، در افزایش ارائه خدمات شهری برای رفاه شهروندان موثر است.
استاندار همدان با بیان اینکه در جانمایی نصب آنتن و دکل مخابراتی دقیق تر عمل شود افزود: به منظور رفع دغدغه مردم از نصب دکل‌ها بر روی پشت بام ساختمان های شخصی خودداری شود.
شاهرخی خاطرنشان کرد: ساختمان‌ها و محوطه های ادارات و دستگاه های دولتی مکان مناسبی برای نصب آنتن‌های مخابراتی تلفن همراه هستند.
وی اظهار داشت: از نظر محیط زیست کشور و دانشگاه علوم پزشکی، نصب دکل های مخابراتی در سطح شهرها مشکلی ندارد؛ به استناد آن نصب آنتن در سطح شهرها اجرا شود و به بهانه این مسائل نباید مانع توسعه شبکه مخابراتی در استان شد.
استاندار همدان تاکید کرد: شرکت برق با توجه به ضرورت گسترش شبکه موبایل و اینترنت، موظف به تامین برق دکل‌های مخابراتی است و هیچ آنتنی نباید منتظر تامین برق باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن