Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم همدانی‌ها بشتابند

همدانی‌ها بشتابند

b_150_150_16777215_00_images_Shahrokhi123.jpg

استاندار همدان بر مشارکت گسترده مردم در طرح ملی واکسیناسیون کرونا تاکید کرد و گفت: قطع زنجیره انتقال ویروس و انجام هر گونه فعالیت روزمره در بخش های مختلف اقتصادی و اجتماعی مستلزم تزریق واکسن کرونا است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سیدسعید شاهرخی با اشاره به اینکه به همت دولت هیچگونه کمبودی برای تزریق واکسن کرونا وجود ندارد، اظهار داشت: ظرفیت لازم برای تزریق واکسن در این استان ایجاد شده بنابراین از عموم مردم (شهری و روستایی) درخواست می شود با حضور در مراکز واکسیناسیون هر چه سریعتر نسبت به تزریق این واکسن اقدام کنند.
وی اضافه کرد: با توجه به اعلام ستاد ملی کرونا مبنی بر اینکه ادامه فعالیت گروه های مختلف کسب و کار مشروط به تزریق واکسن کرونا است از این قشر تلاشگر نیز انتظار می رود حداکثر تا پایان مهرماه نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند تا مانعی برای ادامه فعالیت تجاری آنها ایجاد نشود.
استاندار همدان همچنین به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها اشاره کرد و افزود: با در نظر گرفتن روند تدریجی حضور دانش آموزان و دانشجویان در کلاس های درس، ضروری است این قشر از جامعه نیز در کمترین زمان ممکن نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.
شاهرخی اظهار داشت: مراکز تجمیعی برای واکسیناسیون به اندازه مورد نیاز پیش بینی و امکان تزریق روزانه بیش از ۸۰ هزار دُز واکسن در استان همدان فراهم شده که در صورت استقبال و مشارکت مردم می توان به سرعت همه جامعه هدف را در برابر ویروس کرونا واکسینه کرد.
استاندار همدان تصریح کرد: در عین حال به عموم مردم تاکید می شود با وجود انجام واکسیناسیون، رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله فاصله گذاری و زدن ماسک همواره تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا باید مورد توجه قرار گیرد./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن