Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم تلاش برای گشایش طرح ملی مسکن در همدان/ دولت سیزدهم به دنبال بازگرداندن اعتماد به مردم است

تلاش برای گشایش طرح ملی مسکن در همدان/ دولت سیزدهم به دنبال بازگرداندن اعتماد به مردم است

استاندار همدان گفت: تمام تلاش دولت سیزدهم این است که اعتماد از بین رفته مردم بازگردد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، علیرضا قاسمی فرزاد در دیدار با مدیران مسئول رسانه‌های استان همدان در ابتدای سخنان خود با تاکید بر اینکه رسانه و خبرنگار زبان گویای جامعه است، اظهار کرد: رسانه‌ها حرف مردم را به مسئولان می رسانند و اگر بر مبنای درست و صحیح باشد باید مورد بررسی قرار بگیرد و به اقدام و عمل منجر شود.
وی با بیان اینکه بیان واقعیت‌ها با شفافیت و بدون جانبداری و نقد منصفانه ارزشمندی رسانه‌ها را مشخص می‌کند، یادآور شد: اگر تحلیل و نقد خبرنگاران منصفانه باشد باید مورد توجه قرار بگیرد و ما به این موضوع اعتقاد داریم.
قاسمی‌فرزاد با بیان اینکه ما به صراحت و شفافیت در مدیریت معتقدیم، خاطرنشان کرد: ما نباید با سخن‌پردازی پیش برویم که اقدام و عملی پس از بیان سخنان انجام نشود.
وی همچنین تصریح کرد: نمی‌توان افراد را پیش از عملکرد نقد کرد و تقاضای ما این است که مطالب بر اساس واقعیت و حقیقت نقل شود.
استاندار همدان با بیان اینکه رسانه زبان و گوش مردم است، یادآور شد: ارتباط رسانه‌ها با مردم دوطرفه است و هم سخنان جامعه را به گوش مسئولان می‌رسانند و هم سخنان مدیران را به مردم اطلاع می‌دهند.
وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر با مشکلات زیادی روبه‌رو هستیم، اظهار کرد: ما در عرصه اقتصادی مشکلات بسیاری داریم اما این موضوع باعث نمی‌شود که مسئولیت خود را انجام ندهیم.
قاسمی فرزاد افزود: تمام ما باید جامعه را از سستی و رخوت خارج کرده و علاوه بر بیان واقعیت‌ها، امید ایجاد کنیم.
وی با بیان اینکه در عرصه تولید در بخش کشاورزی، صنعت و معدن با مشکل کمبود زیرساخت‌ها روبه‌رو هستیم، گفت: واحدهای تعطیل استان باید احیا شوند و باید تمام تلاش خود را برای خروج از این شرایط انجام دهیم.
قاسمی‌فرزاد با اشاره به رکود گردشگری به علت برخی بی‌توجهی‌ها و شیوع کرونا، تصریح کرد: امیدواریم با تسریع روند واکسیناسیون در دولت سیزدهم و کنترل شرایط، گردشگری را توسعه دهیم و از ظرفیت‌‌های بی‌شمار استان در این راستا استفاده کنیم.
وی با تاکید بر اینکه رسانه یکی از ظرفیت‌های مهم به شمار می‌رود، گفت: رسانه‌ها باید سفیر گردشگری، فرهنگ، اقتصاد و تولید باشند و ظرفیت‌ها را معرفی کنند.
استاندار همدان همچنین خاطرنشان کرد: رسانه‌ها علاوه بر بیان مشکلات، راهکارهای خود را نیز برای رفع این مسائل مطرح کنند.
وی با بیان اینکه در دوره جابجایی و انتقال دولت و مدیران قرار داریم، یادآور شد: تمام ما در مسیر اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی هستیم و تمام برنامه‌ها برگرفته از آرمان‌های انقلاب است تا بتوانیم مکارم‌الاخلاق را در جامعه نهادینه کنیم که در این راستا بررسی دقیق، ملاحظات قانونی و فرآیند اداری در انتخاب مدیران انجام می‌شود.
استاندار همدان تاکید کرد: باید مردم را به سمتی هدایت کنیم که امیدوار باشند و در این زمینه نیاز است که رسانه‌ها کمک کنند.
قاسمی‌فرزاد با بیان اینکه توانمندی‌های فراوانی در کشور وجود دارد، گفت: باید نگاه یک ایرانی به آینده روشن باشد و بتواند با سرزندگی ادامه دهد که ایجاد این نگاه نیازمند تلاش برای امیدبخشی به جامعه است.
وی همچنین تصریح کرد: تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که بهترین خدمات را به مردم ارائه دهیم و تلاش و دیدگاه دولت سیزدهم این است که اعتماد زائل شده مردم بازگردد.
استاندار همدان با بیان اینکه معیشت، بیمه و مسکن با مشکلاتی روبه‌رو است، یادآور شد: برای رفع این مشکلات سعی خود را به کار خواهیم گرفت.
وی افزود: در زمینه مسکن ملی و فراهم شدن زمین، گشایش‌هایی در همدان ایجاد خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن