Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت سیزدهم خوداتکایی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است

خوداتکایی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است

استاندار همدان گفت: روحیه خودباوری و خوداتکایی، ایجاد چالش در مقابل غرب و خنثی سازی طرح های آمریکا در منطقه از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، علیرضا قاسمی‌فرزاد در آیین نواخته شدن زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه ابن سینا شهر همدان افزود: هیچ پیشرفتی حاصل نمی شود مگر اینکه قبل آن سختی تحمل شود و فشارها ناشی از تحریم ها وجود داشته و آینده و آتیه این سرزمین در گرو این سختی ها است.
وی ادامه داد: به طورقطع ملت ما با دستاوردهایی که در این ۴۳ سال به دست آورده است روز و روزگار روشن در انتظارشان خواهد بود.
استاندار همدان با بیان اینکه دهه فجر موجب وحدت و انسجام ملی است تصریح کرد: دولت سیزدهم به فکر بر طرف کردن مشکلات موجود است که این مشکلات حاصل بی تدبیری در سال های گذشته است.
قاسمی فرزاد با تاکید بر اینکه طرح رتبه بندی معلمان به زودی اجرا می شود و با صبوری مشکلات معلمان برطرف خواهد شد گفت: معلمان از همسویی با دشمنان خودداری کنند زیرا آن‌ها با ایجاد کانون های نا آرام در بین کارگران و معلمان به دنبال نفوذ هستند.
وی خاطرنشان کرد: با سختی و مشکلات معلمان آشنا هستیم و اینکه دشمن بخواهد از این موضوع سوء استفاده کند به نفع آینده کشور نیست.
استاندار همدان با اشاره به اینکه درک شرایط قبل از انقلاب برای نسل دوم و سوم که آن سال را تجربه نکرده اند سخت است ادامه داد: قبل از انقلاب اسلامی رژیم منحوس دنبال سعادت و خوشبختی مردم نبود و با فروش نفت به شکل خام بنیان نظامی خود را برای مقابله با مردم تقویت می کرد.
قاسمی فرزاد اظهار داشت: در دوران ستم شاهی بدنه ارتش نیروهای مسلح از مردم بود و این ساختار نظامی به درد نظام شاهنشاهی نخورد و دشمنان تلاش داشتند ایران را به عنوان یک کشور وابسته به عنوان مستعمره خود در بیاورند.
استاندار همدان افزود: در حوزه فرهنگی به اعتقادات دینی و اسلامی مردم حمله مستقیم می کردند و امام خمینی(ره) احساس خطر کردند و یک نظام الهی را بنیان نهادند.
قاسمی فرزاد تصریح کرد: انقلاب اسلامی از جنس نور و اساس را بر پایه علم، دانش و فناوری گذاشته است.
«زنگ انقلاب» همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) توسط استاندار همدان در دبیرستان دخترانه ابن سینا نواخته شد./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن