Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس دشمن در تلاش است فضای کشور را امنیتی نشان دهد

دشمن در تلاش است فضای کشور را امنیتی نشان دهد

b_150_150_16777215_00_images_faraji788.jpgجانشین فرمانده سپاه همدان با اعلام اینکه امروز مرزهای انقلاب اسلامی توسعه یافته به همین دلیل دشمن می‌خواهد این جایگاه را از ایران بگیرد، گفت: باید حواسمان باشد فریب نخورده و در زمین دشمن بازی نکنیم.

به گزارش "همدان نیوز"، سردار مهدی فرجی در رزمایش شهرستانی اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول (ص) 2 با تشریح دلایل برگزاری این رزمایش اظهار داشت: در زمان جنگ با فشار دشمن به جبهه‌ها سپاهیان محمد(ص) وارد عرصه شدند و امروز نیز با توجه به برنامه‌های دشمن و شرایطی که در جامعه داریم بار دیگر نیاز به حضور سپاهیان محمد(ص) است.

وی بابیان اینکه فشارهای دشمنان در سال‌های 64تا66 را فراموش نکرده‌ایم افزود: آن زمان وقتی نیروهای مردمی وارد جبهه‌ها شدند مانند همین کاری که قرار است الآن در جامعه انجام شود توفیقات بسیاری حاصل‌شد و نقشه‌های دشمن با شکست روبه‌رو شد.

جانشین فرمانده سپاه همدان با اشاره به اعتراض برخی افراد نسبت به برگزاری این رزمایش گفت: وقتی برنامه‌ها و سرمایه‌گذاری دشمن را بررسی می‌کنیم آن وقت است که می‌بینیم لازم است این رزمایش برگزار شود، هرچند هزینه‌ای که برای این رزمایش می‌شود نیز قابل‌ملاحظه نیست.

وی  با اعلام اینکه آمریکا در تلاش است تا بار دیگر ایران را تصرف کند ابراز کرد: آمریکا برای تحقق این هدف خود هشت راهبرد را ترسیم کرده که شامل از بین بردن قدرت انرژی هسته‌ای نقش‌آفرینی ایران در معادلات خاورمیانه، حمایت ایران از حزب‌الله، ایجاد محدودیت‌های موشکی، ایجاد جنگ مذهبی و آوردن داعش، برقراری تحریم و ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه می‌شوند.

فرجی با تشریح اقدامات دشمنان برای ایجاد ناامیدی در جامعه بیان کرد: دشمن می‌خواهد احساس امنیت را از مردم بگیرد موضوعی که از خود امنیت نیز مهم‌تر است همان‌گونه که احساس ناامنی از خود ناامنی بدتر است.

وی تصریح کرد: دشمن  برای مقابله با نظام اسلامی در ابتدا به صورت نقطه‌ای موضوعات را پیگیری می‌کرد اما امروز به صورت ترکیبی عمل می‌کند و همزمان برنامه‌های خود را در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، فضای مجازی، اقتصادی و نظامی پیش می‌برد.

جانشین فرمانده سپاه همدان با تأکید بر اینکه  دشمن در تلاش است فضای کشور را امنیتی نشان دهد ابراز کرد:  به لطف خداوند متعال، حضور بسیجیان در صحنه ، هدایت‌های مقام معظم رهبری و تشریح راهکار دشمن از سوی ایشان برای مردم دشمن نتوانسته تاکنون موفقیتی به دست آورد.

وی بابیان اینکه امروز باید بپذیریم که جایگاه جمهوری اسلامی در جهان ممتاز است تصریح کرد: درگذشته کسی نمی‌توانست به رژیم غاصب صهیونیستی حرفی بزند اما امروز فرزندان مقاومت در مرز‌های این رژیم گلوی او را فشار می‌دهند.

فرجی با اعلام اینکه امروز مرزهای انقلاب اسلامی توسعه یافته به همین دلیل دشمن می‌خواهد این جایگاه را از ایران بگیرد تأکید کرد: حواسمان باشد با توجه به مسائلی که در سطح جامعه مطرح می‌کنند، بازی نخورده و در زمین دشمن بازی کنیم.

وی با اشاره به اینکه قرار نیست تمام عزت و اقتدار نظام را در حد یک خیابان که در آن ارز به فروش می‌رسد پایین بیاوریم گفت: حواسمان باشد به‌گونه‌ای پیش نرویم و حرکت نکنیم که بازی در زمین دشمن باشد./ تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن