Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس قوه قضاییه زودتر تکلیف پرونده‌های مفاسد اقتصادی را روشن کند

قوه قضاییه زودتر تکلیف پرونده‌های مفاسد اقتصادی را روشن کند

b_150_150_16777215_00_images_kazemi.malayer.jpgنایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد قوه قضائیه باید پرونده هایی که مربوط به مفاسد اقتصادی است را زود تعیین تکلیف کند.

به گزارش "همدان نیوز"، محمد کاظمی با اشاره به ضرورت مبارزه با مفاسد اقتصادی که همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است، گفت: به نظر می رسد قوه قضائیه باید پرونده هایی که مربوط به مفاسد اقتصادی است را زود تعیین تکلیف کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: به عبارتی باید برای مردم و افکار عمومی تشریح شود که پرونده فساد اقتصادی مربوط به چه موضوع و فردی بوده، روند رسیدگی چطور انجام شده و نهایتا چه حکمی صادر و اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه روند برگزاری دادگاه های مبارزه با مفاسد اقتصادی از سوی قوه قضائیه مناسب ارزیابی می شود، ادامه داد: در این بین نباید فراموش شود که تشکیل دادگاه های مذکور برای بررسی پرونده های دانه درشت های اقتصادی است.

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس تاکنون پرونده های زیادی با پیگیری قوه قضائیه تشکیل شده است و امیدواریم این روند تا زمان پایان دادن به مفسده های اقتصادی ادامه یابد./ خانه ملت

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن