Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس آمریکا عقب‌نشینی می‌کند

آمریکا عقب‌نشینی می‌کند

b_150_150_16777215_00_images_hajibabayi963.jpgنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران امروز ۱۳ آبان یکپارچه به پا خاستند تا استکبار ستیزی و انزجار خود را نسبت به دشمنان نظام نشان دهند.

به گزارش "همدان نیوز"، حمیدرضا حاجی بابایی امروز در جمع راهپیمایان 13 آبان شهر همدان گفت: در مسیر اهداف انقلاب اسلامی محکم پایدار و مستحکم ایستاده ایم و شهید حججی ها و امثال آن نشان دادند که انقلاب در مسیر خود در حال حرکت است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا و هم عوامل داخلی تلاششان این است که این راهپیمایی و راهپیمایی بزرگ میلیونی اربعین نباشد و همه آزار و اذیت ملت ایران با این هدف است.

وی ادامه داد: این جمعیت پرشور و متدین انقلابی در سراسر کشور غوغا به پا کرده است و تمامی رسانه های خارجی با این حضور پر شور مردم شکست آمریکا را لمس کردند.

وی با بیان اینکه ملت ایران در این شرایط اقتصادی باید متحد باشد، گفت: در هشت سال دفاع مقدس هرچه داشتیم فدا کردیم و الان نیز هرچه داریم برای ماندگاری کشور خواهیم داد.

حاجی بابایی اظهار داشت: انقلاب ما اسلامی، عاشورایی و کربلایی بوده و در چهل سال گذشته مردم و رهبری یک قدم از تفکرات و اندیشه خود عقب نشینی نکردند و در این مدت موفق بودیم و یک بار هم شکست نخوردیم.

وی افزود: هرجا که عاشورایی عمل کردیم پیروز شدیم هرگاه که از ارزش ها و عاشورا دور شدیم آمریکا نفوذ کرد و آمریکا ار ناحیه موضوعاتی وارد کشور می شود که ما در آن ناحیه ضعف داریم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت آمریکا در تحریم ایران شکست خورده و از موضع خود عقب نشینی می کند و فروش نفت ما در سخت ترین شرایط ادامه دارد و مشکل پول در کشور به وجود نمی آید.

حاجی بابایی گفت: امروز ما با شهدایی زندگی می کنیم که پای این انقلاب ایستادند و مردم هم باید محکم بایستند که زمان عبور از معبر است و آزمایش امروز از آزمایش هشت سال دفاع مقدس سخت تر است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن