Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس وضعیت حقوق خبرنگاران تعیین تکلیف شود

وضعیت حقوق خبرنگاران تعیین تکلیف شود

b_150_150_16777215_00_images_khojaste-neshast.jpgنماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی و تورم، وضعیت حقوقی خبرنگاران مشخص نیست و تکلیف این قشر درباره آینده شغلی و درآمدی آن تعیین نشده است بنابراین باید به این دغدغه‌ها رسیدگی شود تا عملکرد بهتری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار "همدان نیوز"، امیر خجسته در نشست خبری که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، در ابتدای سخنان خود با بیان اینکه فرهنگ و ارشاد وزارتخانه‌ای است که به ظاهر چالش ندارد، اظهار کرد: وضعیت این نهاد همچون وزارت اقتصاد نیست که با افزایش قیمت مردم را با مشکل مواجه کند اما در وزارت ارشاد مشکلات محسوس نیست‌.

وی افزود: فرهنگ کار ریشه‌ای است و مشکلات آن ملموس نیست این در حالیست که 360 ماهواره و تشکیلات فرهنگی علیه ایران تلاش می‌کنند تا فرهنگ ایران را تغییر دهند.

خجسته با بیان اینکه دشمن تمام تلاش خود را برای اثرگذاری بر فرهنگ کشور به کار گرفته است، تصریح کرد: مقام معطم رهبری مباحث تمدن‌سازی، شبیخون فرهنگی و تهاجم فرهنگی را مطرح کردند بنابراین کار وزارت ارشاد بسیار حساس است.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران استان همدان در راستای آگاهی‌بخشی به مردم تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند، یادآور شد: در کشور ما شفاف‌سازی بسیار مهم است و رسانه‌ها باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند تا شاهد فساد در جمهوری اسلامی نباشیم.

خجسته با بیان اینکه چاپ نشریات مکتوب با مشکلاتی مواجه است، تصریح کرد: با وجود مشکلات اقتصادی و تورم، وضعیت حقوقی خبرنگاران مشخص نیست و تکلیف این قشر درباره آینده شغلی و درآمدی آن تعیین نشده است بنابراین باید به این دغدغه‌ها رسیدگی شود تا عملکرد بهتری داشته باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن