Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس سیر همدان ثبت ملی شد

سیر همدان ثبت ملی شد

b_150_150_16777215_00_images_hajibabayi963.jpgنماینده مردم همدان در مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده محصول سیر به نام همدان در کشور به ثبت رسید.

 به گزارش "همدان نیوز"، حمیدرضا حاجی بابایی ظهر امروز در شورای برنامه‌ریزی  همدان اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده محصول سیر به نام همدان در کشور به ثبت رسید و لازم است مسئولان استان با ایجاد انجمن و برگزاری جشنواره‌های مرتبط با این محصول، از ظرفیت به وجود آمده برای جذب سرمایه‌گذار استفاده کنند.

وی با اشاره به تغییرات بودجه در سال آینده نیز افزود: بودجه کنونی کشور باید تغییر کند چرا که ناکارآمد است تا اینگونه، درآمدها و هزینه کرد دستگاه‌ها و نهادهای مختلف شفاف شود.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی  با اظهار گلایه‌مندی از نیمه کاره ماندن پروژه‌های عمرانی در استان همدان گفت: 4 استخر بزرگ در استان همدان 99 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند اما هنوز به بهره برداری نرسیده‌اند در حالیکه اتمام این چهار پروژه تنها نیازمند اندکی همت است.
وی درباره لزوم تعیین و تکلیف امار جمعیتی همدان نیز ابراز کرد: دو سال است برای ساخت بیمارستان هزار تختخوابی در همدان به دنبال زمین می گردیم اما جای مناسب را پیدا نمی‌کنیم.
حاجی بابایی گفت: هم اکنون از شهرهای مختلف و استان‌های هم جوار سیل جمعیت به سمت همدان روانه شده است موضوعی که اثرات آن در شهرک‌ها و مناطق حاشیه‌ای شهر مشهود است.
نماینده مردم همدان در مجلس افزود: در بخش مخابرات نیز در سال 75 استان همدان به روزترین استان در منطقه بود اما حالا در بیشتر جاده های استان اینترنت قطع است که این موضوع نیز مشکلات بسیاری را برای مردم ایجاد کرده است.
وی بیان کرد: احداث خط آهن در شهرستان‌های استان، انتقال ایستگاه راه آهن همدان به داخل شهر، فعال سازی فرودگاه همدان و دیگر اقداماتی که در بخش توسعه راه‌ها در استان انجام شده، اقدامات بزرگی است که باید برای مردم بیان شود./ تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن