Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس جذب اعتبار ۲۰۰ میلیاردی برای پروژه‌های عمرانی همدان

جذب اعتبار ۲۰۰ میلیاردی برای پروژه‌های عمرانی همدان

b_150_150_16777215_00_images_hajibabayi963.jpg

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان همدان در خصوص اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به برخی پروژه های عمرانی استان نکاتی را مطرح کرد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حمیدرضا حاجی بابائی ، نماینده مردم همدان و فامنین و عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این نشست در خصوص اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به برخی پروژه های عمرانی استان، بررسی روند ساخت بیمارستان اکباتان همدان، بررسی روند تخصیص اعتبار در ساخت موزه تاریخ و هنرهای معاصر همدان و بررسی روند بودجه سال آینده و اصلاح ساختار بودجه مطرح شد.
وی ادامه داد: هم چنین در خصوص پروژه های راه و راه آهن استان و روند ساخت مرکز درمان سرطان غرب کشور در همدان نکاتی بیان شد.
نماینده مردم همدان و فامنین  در مجلس یادآور شد: در این جلسه در خصوص کلنگ زنی بیمارستان هزار تخت خوابی همدان صحبت هایی صورت گرفت  همچنین گزارشی در مورد افزایش حقوق بازنشستگان، کارگران و تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان شاهد و ایثارگر ارائه شد./ خانه ملت

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن